Nicholas Hoult

Nicholas Caradoc Hoult

7,9
35 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Hoult
Ally84

Yup.

http://news.whosdatedwho.com/ctn_35242944/jennifer-lawrence-and-chris-martin-rep ortedly-go-on-romantic-wine-vineyard-date/

Ally84

A czy takich rzeczy nie możesz sprawdzić sama w Google tylko zakładać ten beznadziejny wątek? Pomijam już to że szybciej samemu sprawdzić niż czekać (w tym przypadku 2 tygodnie), aż Ci ktoś odpisze.

Metropholis

Mogę sprawdzić wszystko, ale właśnie miałam ochotę założyć taki wątek. Skoro dla Ciebie jest on taki beznadziejny i uważasz, że to bezsensu to po co tracisz swój cenny czas odpisuąc mi w tym wątku? :-) hm...? Nie sądzisz, że to jest bardziej bezsensu?:-)

Ally84

Nie, wcale nie tracę czasu odpisując w takim watku, bo pisze, co myślę. A bardzo wkurza mnie, gdy wchodze na profil kogoś i spogladam w dół na komentarze i zamiast znaleźc jakąś ciekawą dyskusję trafiam na tak mało konstruktywne wątki jak "100 lat!' (dośc czeste, gdy ktos obchodzi urodziny a nie ma żadnego sensu bo ani w tym cos napisac, ani nie przeczyta tego owa gwiazda) lub własnie "czy oni są ze sobą?". Serio, przecież możesz spokojnei znaleźć odpowiedź na to gdzie indziej, więc po co zasmiecac tutaj forum? Pisze to bez złośliwości, naprawde.

Metropholis

Według Ciebie to jest niepotrzebne a może akurat ktoś chce o tym tu przeczytać:-) :-)nie jesteś tu sama. ...

Ally84

Wątpię.

Metropholis

A ja nie:-)

Ally84

Mnie to interesowali wlasnie ziomek, w zasadzie to dotyczy to filmu oraz ich relacji aktorskiej na planie, wszak razem występują w jednym filmie którego trzecia czesc juz niedlugo. Sam wszedlem tu żeby wlasnie znalesc ta konkretna informacje zamiast biegać po amerykanskich pudelkach :) pozdro

blueeyed

pozdrawiam:)

Metropholis

popieram, tez jestem przeciw idiotom(w tym przypadku idiotce) którzy sprowadzają filmweb do poziomu pudelka

kokroucz

Ano własnie. Poziom dyskusji na FW i tak już mocno ucierpiał, więc nie zaniżajmy poziomu forum jeszcze bardziej.

Ally84

i bardzo dobrze, on był za dobry dla niej

aagnieszkkaa

pewnie tak:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones