Nicholas Hoult

Nicholas Caradoc Hoult

7,9
35 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Hoult

Spotyka aktualnie z kimś? Jakieś były tam "zawirowania" z Jen Lawrence, ale się zagubiłam. Podpowie ktoś?

oallaa13

Oni są dalej razem ;) Zdjęcie sprzed paru dni ----> http://hungergames.pl/gallery/displayimage.php?album=2893&pid=51582#top_display_ media

oallaa13

On do niej nie pasuje. Mogłaby mieć fajniejszego faceta. Takiego zabawnego jak ona.

IKnowWhatYouAre

taak :) on pasuje do jakiejś zwykłej dziewczyny :>

Zolsa

Mnie się on w ogóle nie podoba. Te zęby. Fuj. Jedynie oczy ma ładne. Wolę ją z Joshem, który jest od niej niższy i drobniejszy/ Niby jeszcze mniej do niej fizycznie pasuje ale jakoś razem ładnie wyglądają.

IKnowWhatYouAre

no tak, ale mógłby być wyższy :) wtedy było by idealnie

Zolsa

No tak ;) Jennifer bez obcasów jest ciutkę wyższa ale w obcasach to wygląda już zabawnie kiedy Josh stoi obok a zwłaszcza jak do zdjęcia ustawi się jeszcze Liam ;D

IKnowWhatYouAre

ale w Igrzyskach było ok ;)

Zolsa

Tak a w Pierścieniu ognia jeszcze bardziej niż ok ;)

IKnowWhatYouAre

musze obejrzeć!! :)

Zolsa

Koniecznie ;)

IKnowWhatYouAre

niech będzie z Samem Claflinem, on też tyra bekę ze wszystkiego o co go zapytają, a najbardziej z siebie :D

luna15

Sam też jest świetny. Najlepsze było kiedy na premierze filmu powiedział do fanów przez mikrofon czy chcą kostkę cukru a potem nią rzucił haha. A tak w ogóle to Sam właśnie co wziął ślub.

IKnowWhatYouAre

mi się podobało jak razem z Lynn Cohen opowiadali w wywiadzie jak to Lynn spędziła 3 miesiące na plecach Sama, słodziaki <3

luna15

A tak ;) Urocza kobitka. Świetnie zagrała Mags.

IKnowWhatYouAre

Ich związek pokazuje jednak że to przeciwieństwa się przyciągają a w mniejszym stopniu podobieństwa. Przecież widać gołym okiem że więcej łączy ją z Joshem. Są z tego samego stanu, oboje jak sami o tym mówią są zwariowani,w młodości lubili te same zespoły muzyczne, rozumieją się prawie bez słów, razem w wywiadach stanowią po prostu mieszankę wybuchową(pojedynczo jeszcze wygląda to w miarę spokojnie). Wydają się po prostu zbyt idealni dla siebie i właśnie z tego powodu nie będą nigdy parą(przynajmniej moim zdaniem) poza tym widać że są ludźmi szczerymi a sami mówią że nie łączy ich coś więcej niż przyjaźń i ja im wierzę.

Jeszcze jedna rzecz jest znamienna. Jen praktycznie o Nicku publicznie się nie wypowiada prawie w ogóle. Widać tym samym jak serio traktuje związek z nim. Bo co do kumpla Josha to mówiła o nim publicznie bardzo dużo a to że tęskni za nim na planie, to że go "kocha", że zwróciła się do niego zwrotem " dzięki kochanie" itd.

oallaa13

Przed chwilą czytałam, że się podobno zaręczyli.

unfinishedperson

http://www.pudelek.pl/artykul/63137/lawrence_i_hoult_zareczyli_sie/

wiiiera

wg mnie świetnie ze sobą wyglądają. Widziałam wywiady z Nicholasem i też jest fajny, zabawny i normalny, nie zachowuje się jak wielka gwiazda holiłudu.

unfinishedperson

A to widze, ze to juz dawno bylo o tym tez pisane ja dzis czytalam newsa o temacie w wolnym tlumaczeniu na polski "Lawrence i Hoult jednak teraz zareczeni?" :) nie wiem z tamtych zareczyn nic nie wyszlo? Czy o co chodzi? Nie jestem n'a biezaco :)

czarna404

Wydaje mi się, że sami zainteresowani nigdy oficjalnie nie potwierdzili swoich zaręczyn, a wszystkie informacje na ten temat, te obecne oraz te sprzed kilku miesięcy, są zwyczajnie wytworem prasy. Swego czasu Lawrence założyła na jakąś imprezę pierścionek, który natychmiast został wzięty za zaręczynowy i od tego poszła cała plotka ;)

guapetona3

Ahh tak rozumiem :) w tym newsu (choc sie okazuje, ze wcale nie taki news a informacje niby na swiezo) pisali tez wlasnie o tym pierscionku, ze 24.04 byli razem na kolacji (Lawrence i Hoult) i Jennifer miala ogromny., rzucajacy sie w oczy pierscionek. Czort ich tam wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones