Nicholas Hoult

Nicholas Caradoc Hoult

7,9
35 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Hoult

Ten kolo jest tak podobny do mnie, ze az niemozliwe ; d

rokidu93

To może... Udowodnij nam to? xD
(za krótki tekst - sranie z banie xd)

rokidu93

hmm...nie byłabym pewna czy to dobrze ;P jest trochę pedałowaty ^^ no offence.

ireth137

No wygląda gejowsko,wyglada,ale czy to zaraz obraza?;) Niesamowicie fajną urodę ma ten chłopaczek:P

rokidu93

Aaaaaa! uwielbiam Cię już :D
No bez przesadnej powierzchowności, ale ten facecik jest taki niesamowicie przystojny!
No i ma bardzo oryginalną urodę :D Zazdroszcze Ci.. Gdybym była facetem oczywiście :P
Ja jestem podobna do Fiony Apple, chodź wątpie, żeby ktoś bez dowodu w postaci zdjęcia mi uwierzył.
Ale jeśli chodzi o Ciebie to wierzę, wierzę i podziwiam ! :>

rokidu93

W takim razie już cię uwielbiam. Kocham Houlta po prostu <3 Ja do gwiazd podobna nie jestem, przynajmniej tak sądzę, ale jestem dużo ładniejsza niż większość. Tak tak, zacznie się pieprzenie, że ściemniam. Ale ci co nie chcą wierzyć na słowo to poproszę na pw.

użytkownik usunięty
rokidu93

ale się dupeczki zajarały, mmm. ja ci raczej współczuję.

Tak.. no powiedzmy, że trochę jesteście podobni... To może zacznij grać w filmach ; )

jakie tam dupeczki, średnia wieku pewnie max 14 ... w każdym razie XD? :D

h_pat

15 i dupeczka, pasi?:D
Widzę, że już nie można się niczym ekscytować? :)

rokidu93

haha, teraz to będziesz miał tyle fanek ile sam Tony ;D

vajoleeet

Szczerze wątpię, bo sam wygląd (w przypadku Nicka) to nie wszystko.

martu23

Może i tak ale jakbyś nie zauważył to 50 % fanek leci na wygląd a drugie 50 % za całokształt.
Jak to zawsze jest - Ocenianie według okładki. c(;

vajoleeet

najsmieszniejsze, ze z kolega Fiyo sie znamy; moze przytaknac ale kobitą nie jest wiec raczej w pełni was nie nie utwierdzi w tym przekonaniu xd

rokidu93

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs521.ash1/30646_127578143941186_100 000670022369_199299_1068389_n.jpg
nie bede sie caly pokazywal bo to troche wiocha wieje na filmwebie jak dla mnie ale to ja ; x nie mam innych a to jest z takim lekko przyjebanym efektem

rokidu93

No faktycznie, profil ten sam ;D

rokidu93

dziekuje za podzielenie sie ta informacja, to odpowiednie forum i strona do tego typu rzeczy.

gryzelda555

Strona o aktorze? O aktorze. Piszą o aktorze? No jak nie, jak tak. To jaki masz problem?

Fiyo

czyli rokidu93 jest aktorem?

gryzelda555

Nie, jest podobny do aktorka. Nie zadawaj głupich pytań retorycznych, chyba nie chcesz, żeby traktowano Cię jak idiot...kę? Jakie wątki mają się pojawiać na tej stronie? "Och on jest taki zajebisty, uwielbiam go po filmie "Był sobie chłopiec!" W czym taki wątek jest lepszy od tego?
Naprawdę, ludzie potrafią robić problemy tam gdzie ich nie ma.

Fiyo

odnioslam takie dziwne wrazenie ze ten post pojawil sie tutaj tylko daltego zeby ktos mogl sobie nazbierac nastoletnich fanek, sa inne portale od tego. mysle ze wlasnie takie watki powinny sie miedzy innymi znajdowac na tej stronie, bo taki portal i przeznaczenie strony. moze i sie czepiam, ale przeczytaj komentarze pod tym postem i sam stwierdz czy nie mam choc troche racji.

gryzelda555

NIEZLE ! TAK ! to po to zalozylem temat, potrzebuje fanek... yyy nie. Ogarnij.

rokidu93

ale na to wychodzi, że próbujesz się dowartościować jakoś w ten sposób

rokidu93

to jesteś boskiXD

rokidu93

Znam tego gościa osobiście. Chodzę z nim do jednej szkoły. I ten typek faktycznie wygląda jak Nicholas Hoult vel Tony from Skins

rokidu93

Ależ on mnie denerwuje w Skinsach :D

rokidu93

dawaj na priv wyraźniejsze ; D

użytkownik usunięty
rokidu93

W ciebie też wjechał autobus i ci nie staje ?

he he he fryszex ty to jestes jednak.

rokidu93

Do Nicholasa średnio, raczej do Brada Pitta sądząc po avatarze.

rokidu93

no trzeba przyznać, że nawet podobny z profilu

rokidu93

a co to za lipne zdjęcie ? ;p

stopcia922

bez jaj , nie jestes podobny xD

rokidu93

To znaczy, że jesteś mega przystojny <3 jak masz tak piękne, błękitne oczy to 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones