Nick JonasI

Nicholas Jerry Jonas

7,1
4 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Jonas

Którego z członków zespołu lubicie najbardziej? Ja właśnie Nicka - uważam, że ma niesamowity głos, fajnie będzie go zobaczyć w Camp Rock;))

KateBells

Zgadzam się, Nick ma niesamowity głos <33 A szczególnie w Hold On kiedy śpiewa sam zwrotkę :D :D <33

KateBells

Taaak! Niezły popis!

Ale obawiam się, ze teraz po oglądnięciu Camp Rock (tak już widziałam;)) moje poglądy ulegną radykalnym zmanom - Joe Jonas jest nie zgorszy;D

W skrócie: KOCHAM JONAS BROTHERS!

KateBells

Zgadzam się:D Mnie równiez po obejzeniu Camp Rocka poglady sie zmienily - Joe Jonas moj faworyt.

KateBells

Camp Rock można obejrzeć na moim kanale na YouTube, jakbyś chciała, link - http://pl.youtube.com/user/groszek647

cały film podzielony na 10 części z polskimi napisami ;) na DC premiera dopiero 3 pazdziernika ..
pozdro !

groszek647

Ściągnęłam z BearSHare'a Camp Rock jakoś tydzień po premierze i powiem wam, że może być. Nie jest jakiś super, ale lubię go oglądać ze względu na Jonasów, Demi i Alyson.
Co do braci, hmm, co chwila zmieniam zdanie, który mi się najbardziej podoba. Ja po prostu kocham całą czwórkę! :D

KateBells

Oj Nick jest niesamowity, uwielbiam go :* I nic tego zmieni <3 A jego anielski głosi doprowadza mnie do szału :P

wild_fourmixD

Mi podoba się zarówno Nick jak i Joe. Ale chyba Joe bardziej:)

wild_fourmixD

Według mnie ma bardzo fajny głos, taki ciepły - miło się go słucha. Ogólnie jeśli chodzi o niego to bardzo podoba mi się jego spojrzenie - nie wiem co, ale coś w nim jest takiego fajnego co przyciąga.

KateBells

Dla mnie Joe jest fajniejszy :p Generalnie Nick nie jest zły ale to nie mój typ ma urodę takiego "dzieciaka" A Joe jest taaki... Ludzkie słowa go nie określą. Świetnie śpiewają i Joe i Nick. Nie wiem dlaczego ale Kevina tak bardzo nie lubię.

mithie

Nick i Joe wyglądają jak dwie lale .

Mr_T

I zapomniałam dodać tego trzeciego fajfusa

użytkownik usunięty
KateBells

ja kochuSiam nickusia ale JoEE to MóJ szFagIer <love> KOFFAM CIE NICKUS SELENA TO SZMATA

KateBells

Nie przepadam za nimi, ale Nick ma coś w sobie ;)

bittersweet_

Nick ma talent .. może być z niego piosenkarz... ma ładny głos ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones