Nick JonasI

Nicholas Jerry Jonas

7,1
4 766 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Jonas

Piosenkę, którą Nick śpiewa absolutnie rewelacyjnie, przy akompaniamencie zespoły The Administration. Ogólnie cała płyta jest bardzo dobra, nie słychać tej chałtury jonaso brothersowej, która powinna w jakimś stopniu towarzyszyć Nickowi. Ja byłam szczerze zszokowana i pozytywnie zdziwiona, gdy pierwszy raz przesłuchałam tę płytę. Nick jak najbardziej się spisał i myślę, że niejedna osoba zmieni zdanie odnośnie jego "ni talentu muzycznego".
Przy okazji, Jonas Brothers nigdy by nie istniało, gdyby Nick nie zaniósł swojego demo do wytwórni, która obiecała, że podpisze kontrakt jedynie w przypadku, gdy reszta braci zgodzi się utworzyć zespół.

doyoubelieve

zgadzam się absolutnie. ja jeszcze polecam piosenkę While The World Is Spinning z płyty ze ścieżką dźwiękową z koncertu nick jonas and the administration ale to zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi

doyoubelieve

Również się zgadzam. Płyta jest zupełnie inna od piosenek Jonas Brothers. Dla mnie trochę brzmi jakby wzorował się na Johnie Mayerze.
Jestem pozytywnie zdziwiona i... podoba mi się ta płyta :)

eSKa

solowa płyta Nick'a z administration jest niesamowita, ma naprawdę inne brzmienie niż to co on nagrywa z braćmi, ale jak dla mnie tam udało mu się przekazać, jaką muzykę naprawdę lubi robić i muszę przyznać, że jest to dla mnie zaskoczenia, ale bardzo pozytywne i mogłabym jego piosenek słuchać cały czas. Brawo dla niego za odwagę do zmiany stylu, bo zmienia się prze to także muzyka jego braci :D

doyoubelieve

W ogóle projekt z 'the administration' jest dużo bardziej ambitny niż Jonas Bros. Utwory są świetne... szczególnie że w całości napisane przez Nicka... Ja najbardziej lubię ,,Rose Garden" i ,,State of emergency" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones