Nick ParkI

Nicholas Wulstan Park

7,7
343 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Nick Park

Jestem pełna podziwu dla jego cierpliwości i zaangażowania:-)

użytkownik usunięty
suzee

Powiedział kiedyś, że animacja komputerowa to nie to, co ludziki, stąd ma taką determinację :) A na ludzikach czasami widać odcisk jego palca - to starsznie fajnie, czyż nie?

Pozytywne :) Sama lubię czasem ulepić jakiegoś ludzika, ale przy większej ilości szybko bym wymiękła...

suzee

Jest za co podziwiać, szczególnie że pewnego razu przytrafiła mu się brzydka rzecz - podczas produkcji bodajże "Klątwy Królika" studio zostało częściowo zniszczone w pożarze. W środku znajdowały się postacie i lokalizacje z filmu, i niemal wszystkie zostały zniszczone... Szczęściem w nieszczęściu okazał się fakt, że Nick zawsze przy sobie woził jednego Wallace'a i jednego Gromita.
Co za facet. Więcej Oscarów:)

użytkownik usunięty
jemma_the_rebel

Myślę, że on już tyle Wallace'ów i Gromitów nalepił w swoim życiu, że pewnie od ręki machnąłby nowego, nie potrzebował "wzorca" :)
Widziałam wywiad z nim dołączony do DVD z 'W.G.'. Bardzo sympatyczny człowiek, inteligentny i taki otwarty:) Patrząc na flashbacki z poprzednich filmów widzę, że na przestrzeni lat lepi coraz lepiej.

coś mi się wydaje że on już tego nie robi, tylko ma od tego ludzi w Aardmanie oraz studentów chętnych praktyki:) czytałam wywiad z panią reżyserką polskiego filmu animowanego o Fryderyku Chopinie który właśnie powstaje, i jak relacjonowała, dostała zamówienie na "100 modeli dolnej szczęki psa" czy coś w tym stylu:)

jemma_the_rebel

Ale pewnie czasem tak z sentymentu coś lepi (albo jak się nudzi) :D

Film animowany o Szopenie? Będę wypatrywać tych szczęk ;)

suzee

chyba niejasno się wyraziłam. ta pani robi film o chopinie, a szczęki robiła kiedyś dla nicka parka. przepraszam;)

jemma_the_rebel

No tak, teraz wszystko stało się jasne! (po kiego grzybka psie szczęki u Szopena?) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones