Nickolas Grace

8,1
523 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nickolas Grace

Do tej pory mu nie wybaczyłam,że zabił Robina z Sherwood.Świetnie zagrana postać szeryfa w Robinie Z Sherwood.

Pustelnik_4

Nikt inny nie potrafiłby tak się wściekać, wrzeszczeć i wywracać oczami.Najlepszy furiant jakiego widziałam. On zagrał jedną z najbardziej wiarygodnych postaci w tym serialu obok Raya Winstona w roli Szkarłatnego.

Marion_3

O tak, szeryf był z niego fenomenalny:)Robert Addie jako Gisburne też był rewelacyjny...Te dialogi pomiędzy nimi są prześwietne;)Właściwie to kocham ich wszystkich, a "Robina z Sherwood" to oglądam normalnie na okrągło:)Mam bzika na punkcie tego serialu;)

Mia_Rose

John Hannah odtwarzający rolę Batiatusa w miniserialu "Spartakus-Krew i piach" oraz Prequelu "Bogowie areny" był równie fenomenalny co szeryf z Robin of Sherwood. W ogóle moim zdaniem najlepsze postacie z miniseriali były w
"Robin of sherwood" , "Miasteczko Twin Peaks" , "Rzym" , "Spartakus'" oraz "Gra o tron"
MI osobiście najbardziej sie podobają te kreacje w miniserialach, które gorąco polecam:
"Robin of sherwood" - szeryf, Gisburne, Will Szkarłatny, Robin, Nasir
"Miasteczko Twin peaks"-Agent Dale Cooper, Benjamin Horne, Audrey Horne, agent Gordon Cole,
agent Albert Rosenfield,Major Briggs, Windom Earle
"Rzym" - Atia, Marek Antoniusz, Marek Juniusz Brutus, Gajusz Oktawian
"Spartakus" -Batiatus, Lucretia, Ilithyia, Gaia, Ashur, Doctore Oenomaus, Solonius, Gannicus,
Spartacus grany przez Andy Whitfielda
"Gra o tron" -Tyrion Lannister, Petyr "Littlefinger" Baelish, Lord Varys, Tywin Lannister, Arya Stark, Jaime Lannister

Mia_Rose

ja też

Pustelnik_4

jakby Robin uciekał w inną stronę, a nie w stronę Broadwayu to by go nie zabił bankowo;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones