Nickolas Grace

8,1
523 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nickolas Grace

Chyba tylko ten własnie aktor potrafił zagrać Szeryfa z Nottingham...
Zly, przebiegły, straszny, skąpy, uparty, ale za to jaki madry...taki był
Szeryf, którego ten aktor odgrywał...
Szkoda, że jego pamięta się głównie z tego serialu...
Niech ktoś wreście zajmie się aktoram,i którzy są tak wspaniali, tak wspaniale potrafią zagrać... Chciałbym tego aktora zobaczyć w jakiejś super produkcji...

shiroo

Niestety nie dane mi było ogladać tego filmu, aczkolwiek wierze Twojej opinii i z przykrością stwierdzam, że nie tylko Nickolas Grace jest nie doceniony, jednak niektórym aktorom dzięki roli w jakimś wydawałoby się "badziewiu" udaje się wzbić na sam szczyt. Jako przykład mogę śmiało podać Alana Rickmana, którego praktycznie mało kto znał zanim zagrał Severusa Snape'a w "Harrym Potterze". Dawniej był kojarzony prawie wyłacznie z przemiłym kapitanem w "Rozważnej i Romantycznej" ale przecież niewiele osób ogląda filmy na podstawie powieści romantycznej(a zwłaszcza młodzież!). Pozdrawiam:)

Ireth

Niestety nie moge sie zgodzic(albo na szczescie), ze Alan Rickman nie jest znanym aktorem.Nie w Polsce to fakt, gdzie sie go tylko pamieta jako Hans'a z Dir Hard.Ale na swiecie, jest to ceniony aktor.No i przede wszystkim teatr.alan nie ma czasu na filmy, bo gra na deskach...
Co do Nickolasa, fakt faktem, ze do szeryfa pasuje jak ulal(chociaz wspomniany juz Alan tez sie niezle jako szeryf zaqprezentowal)

Ireth

>>Jako przykład mogę śmiało podać Alana Rickmana, którego praktycznie mało kto znał zanim zagrał Severusa Snape'a w "Harrym Potterze". Dawniej był kojarzony prawie wyłacznie z przemiłym kapitanem w "Rozważnej i Romantycznej"<<
----------------------------------

E tam - mało kto... Toż to przecie Hans Gruber ze "Szklanej pułapki" (nawet fajną nagrodę dostał...).
Uważasz, że mało kto ją oglądał? :)

jan_niezbedny0

Hah skomentowałeś moją wypowiedź z 2005 roku :P nawet już zapomniałam, że coś takiego napisałam :P

shiroo

i to jego okropne wytrzeszczone lewe oczko;)

shiroo

polecam 'brideshead revisited' (serial z 1981r)

shiroo

Dodajmy że jako szeryf był również cyniczny i obdarzony czarnym humorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones