Nicole Bogdanowicz

4,6
856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Bogdanowicz

Może jej urody nie brakuje, ale postać, którą gra ta aktorka ma paskudny charakter i tak jak pisał niejaki MrKivi uważa się
za lepszą od innych i z nim się zgadzam i kto wie, może Nicole Bogdanowicz jest również taka prywatnie. Ja bym się nie
ożenił z takimi pustymi laskami, bo bym normalnie nie wytrzymał. Ludzie, zrozumcie w końcu, że wygląd zewnętrzny to
nie wszystko!!!!

artur17189

To że ma Pan problem z kobietami to nie jej wina. Znam ja i nie jest taka. Jeśli się Pan tak wypowiada znaczy że ma Pan problem z byciem z kobietą i że żadna Pana nie chce a jeśli to musi być strasznie brzydka. Powodzenia w życiu z takim podejściem bo takie chamy nie maja łatwo i raczej nie znajdują dobrych i pięknych kobiet zarazem.

delfihappy

Nie miałem na myśli aktorkę, tylko postać Julkę z ,,Przyjaciółek", którą gra ta aktorka. Chodziło mi tylko np. o to jaki ma szacunek ta Julka do swojej mamy, czyli Anki z ,,Przyjaciółek". Żaden

artur17189

Teraz się bronisz , ale wcześniej obgadywać ją mogłeś.Tak ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones