Nicole Bogdanowicz

4,6
850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Bogdanowicz

Stare baby obgadują małą dziewczynkę. Do czego to doszło...

orzeszek_

Stwierdziłem, że to najpewniej tylko zazdrosne koleżanki. W końcu to normalne, każdy kto ma talent, ma też wrogów.

orzeszek_

Masz racje orzeszku. Powinniście sie wstydzić dziewczynki lub chłopcy! Jak można tak dokuczac koleżance, niezależnie od tego czy podoba wam sie jej rola czy nie. Po prostu WSTYD! To jest miejsce do wyrażania swoich opinii, a nie szykanowania znajomych. Wiem, bo sama mam córkę nastolatke.. Natomiast swojej opinii nie zmieniam, niestety nadal 1/10 :-(

zaneta111

Wypraszam sobie nazywanie czterdziestoletniej kobiety zazdrosną koleżanką! I żadnego szykanowania nie widzę. Każda gwiazda powinna być przygotowana na krytykę. Nicole, orzeszku, jak wolisz, nie powinnaś mieć o to pretensji :-) Zwykła krytyka gry aktorskiej. Prywatnie pewnie jesteś sympatyczną dziewczynką ;-) Nie musisz tworzyć swoich własny "fanpejczy" i gwiazdorzyć ;-)

bozenka_filmaniak

Pozdrawiam oczywiście cieplutko, Bożenka B-)

bozenka_filmaniak

Podobają mi się wypowiedzi Bożenki B : ) . No każdy kto próbuje się przebić, jest gwiazdą, musi się spodziewać fali krytyki.. Aktualnie po zobaczeniu przyjaciółek, to jej gra przypomina mi Shay Mitchel, która gra jak drewno. .

bozenka_filmaniak

Dlaczego myśli pani że orzeszek to Nicole? Jeśli on twierdzi że jest inaczej. Jeśli ma Pani z tym problem niech Pani nie ogląda i zostawi dziewczynę w spokoju bo sobie na coś takiego nie zasłużyła.Proszę nie przeżycać własnych kompleksów na nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones