Nicole Bogdanowicz

4,6
855 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Bogdanowicz

nie podoba mi się gra aktorki, wszystko wymuszone i sztuczne, czasem zastanawiam się czy nie wyłączyć telewizora jak ją widzę.... Mimika jest okropna, ma minę jakby wszystkiego się bała, a wszystkie kamery które ją otaczają, przerażały. Naprawdę nie wiem jak się wybiła.... 1/10

zyrafaprzedoltarzem

Zgadzam sie z @zyrafaprzedoltarzem . Gra fatalnie, bardzo sztucznie, dziewczyna niestety ma bardzo slaba dykcje, glos drzy przy kazdej wiekszej kwestii, oczy przerazone. Serial bardzo ciekawy, razem z corka uwielbiamy go, ale przy kazdej jej roli mamy wspolnie ochote zmienic kanal. 1/10

zaneta111

ja się nie zgadzam, moim zdaniem młoda ma wielki potencjał. jak na 14 lat to jej talent ogromny jest

pinios114

Kazdy ma prawo do opinii :-) dla mnie zdecydowanie to za wczesnie dla niej na jakakolwiek gre aktorska, gdy gra w serialu, powinna
miec talent. tutaj niestety go nie widze :-(

zaneta111

Zgadzam się z przedmówcami (oprócz piniosa114) ;-)) "Przyjaciółki" to strzał w dziesiątkę! Ale ta dziewucha? Nie wiem, co ona sobą reprezentuje. Za grosz talentu, wada wymowy, brak obycia scenicznego. Takie dziewczynki powinny jak najszybciej zająć się szkołą, a nie graniem w serialach. Oceniam 1/10. Pozdrawiam gorąco, Bożenka :-)

bozenka_filmaniak

DOKLADNIE! bozenko
pff...
... za grosz talentu
ale nie przejmujmy sie niech dziewuszynka ma te swoje 5 min slawy ha ha jesli slawa mozna to nazwac :-D

Krysiaznadmorza

Cha, cha. Zabawne, pani Krysiu :-)) Myślę, że znalazłybyśmy wspólny język! Nie możemy tak dziewuchy szykanować, ale ktoś jej to musi uświadomić ;-((

bozenka_filmaniak

O to mile z pani strony szanowna Pani Bozenko
moze pani zechcialaby do mnie przyjechac nad morze
i razem pomyslalybysmy nad jakims programem naa jutubie :))))

Krysiaznadmorza

Wyjazd nad morze to wspaniały pomysł, pani Krysiu. Jednak nie jestem pewna co do tego... Jak to pani nazwała "jutuba", nie mam parcia na szkło. Pozdrawiam, Bożenka :-)

bozenka_filmaniak

oj pani bozenko, pani bozenko..
moze rzeczywiscie odpuscimy sobie z tym calym jutjubem
a pani slyszala o tym ze w czwartek juz o 22 bedzie ostatni odcinek z nasza mloda dama
tak przy okaazji to dziewczyna ubiera sie Obrzyniudliwie!!
nie to co moj wnusio

Krysiaznadmorza

Ale proszę nie obrażać publicznie tej dziewuszki. Takie czasy mamy, że te wszystkie internety to nic pewnego. Jak ma na imię pani wnusio? ;-)) Pozdrawiam, Bożenka.

bozenka_filmaniak

HUBCIO
skontaaktuje sie jak najszybciej na mejlu z pania
Caluje pieknie krynia

Krysiaznadmorza

To musi być młody i przystojny mężczyzna ;-) Również pozdrawiam, Bożenka :-*

bozenka_filmaniak

Coś mi tu nie gra... wszystkie konta powyżej zostały założone 26 listopada z tego samego miasta i wszyscy powyżej zaraz po zarejestrowaniu się dodały właśnie tutaj swój pierwszy post... Dziwny zbieg okoliczności :/ A mówią, że babcie nie wiedzą co to internet.

orzeszek_

Nie znasz dnia, ni godziny, Nicole :-( Jesteś gwiazdą przecież! Pozdrawiam, Bożenka B-)

bozenka_filmaniak

Aha. Tylko tyle, że mam na imię Bartek.

orzeszek_

Polecam filmik Braci Figo Fagot - Bożenka ;) Pozdrawiam, Bożenka B-)

bozenka_filmaniak

oczywiście nie powiedziałam, że ta dziewczyna nie ma szans na wielką karierę :-) Każdy od czegoś musi zacząć. Jednak nie uważam żeby gra w serialu była najlepszym początkiem

zyrafaprzedoltarzem

a co do dykcji nie mam zastrzeżeń, tak jak do ubrań :-) Jednak przerażony wzrok psuje cały efekt, a dziewczyna jest bardzo ładna

bozenka_filmaniak

Osobiście znam te dziewczynę i wiem że w teatrze występuje już od 5 lat jeśli ktoś się nie zna na czymś nie powinien się wypowiadać. W szkole ma same dobre oceny i jeśli ma Pani z tym problem może niech zajmie się pani czymś na swoim poziomie wiedzy o aktorstwie na przykład "Ukryta prawda". Dla pani powinno być odpowiednie skoro się Pani tak wypowiada o czymś o czym nie ma Pani pojęcia. Pozdrowienia delfihappy :D

delfihappy

Co do ubioru także się nie zgodzę mogę się założyć że ma Pani 65 lat i nie ma pojęcia o tym co teraz się nosi. Lata 80 przeminęły proszę Pani i nie nosi się już krzykliwych kolorów i tych szmat jakie za pewnie ma Pani w szafie. A co do "jutuba" to poprawnie pisze się to YOUTUBE, a słowo "mejl" pisze się MAIL, miłej nauki języka angielskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones