Nicole Bogdanowicz

4,6
855 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Bogdanowicz

Znam ją osobiście i to co zrobiła z nią ta rola to jest jakaś masakra. Czuje się lepsza od
innych tylko dlatego że (słabo) gra w jakimś tam serialu. troche żałosne co nie ;) ?

MrKivi

no dziwne trochę. widocznie palma jej uderzyła. uważa sie za gwiazdę, a i tak nikt jest nie kojarzy, a rola w serialu - masakra. a ile ona ma właściwie lat ?

MrKivi

Nicol jest wporzo i wcale nie jest tak jak piszesz. Jak jesteś taki pewny siebie to sie podpisz, bo anonimowo to każdy może sobie pisać.

MrKivi

Co, zazdrość polaczka zżera że ktoś coś osiągnął?

CottonCrush

a Ty z Rosji czy Niemiec jestes, ze tak innym od polaczkow jedziesz?

kwestiawyboru

Pewnie Londyńczyk:)

MrKivi

Nicole jest super dziewczyną i pisanie czegoś takiego to chamstwo. Myślę że znasz ją z castingów i z nią przegrałeś dlatego się tak wypowiadasz. To jest żałosne i naprawdę lepiej sie ogarnij bo inaczej będziesz miał przerąbane w życiu. :/

MrKivi

Nicole jest super dziewczyną i pisanie czegoś takiego to chamstwo. Myślę że znasz ją z castingów i z nią przegrałeś dlatego się tak wypowiadasz. To jest żałosne i naprawdę lepiej sie ogarnij bo inaczej będziesz miał przerąbane w życiu. :/

MrKivi

Uważam, ze ta dziewczynka jest tak szpetna, że rzadko się spotyka takie nastolatki. Przypomina mi personifikację krokodyla. Gdybym miała taką córkę , czy wnuczkę, nie biorąc pod uwagę charakteru postaci, traktowałabym ją jak nieszczęsną kalekę. A pomyślmy, że ona tak wygląda po pełnym makijażu. A bez?

penelopa7

no własnie. ciekawa jestem jak wyglada bez makijazu....xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones