Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Nie dość, że jest prześliczna, zgrabna, o pięknej karnacji, włosach, to jeszcze ma w sobie coś bezbrzeżnie szlachetnego. Jakąś subtelność, wdzięk, grację. Ona wprost urodziła się by grać arystokratki i szlachcianki. Jedynie Cate Blanchett i Gwyneth Paltrow mogą z nią w tej kwestii rywalizować.

Michal_Jedynak

Niki ma cos w sobie ale operacje plastyczne zrobily jej twarz bez wyrazu nie wiadomo czy sie teraz usmiecha czy placze jest to troche komiczne.
Najbardzie lubilem ja jak byla jeszcż zona Toma C. ...szacun ze nigdy nic zlego na swojego bylego nie powiedziala.
Uroda przemija a klasa zostaje na zawsze.

Amiga1240

Jako monstrualnych rozmiarów kobieta raczej nie zrobiła by kariery w arystokracji. Zniszczenie twarzy botoksem też raczej nie przystoi arystokratce.

MorganeLaFey

Monstrualnr rozmiary ! A co to slonica ? ..Kidman ma 180 cm i dzieki temu super dlugie sexowne nogi ...
Nie jeden chlop by sie w nich zanurzyl...

Amiga1240

Miód na moje serce i te nogi, oby było ich więcej i więcej.

MorganeLaFey

Oho, znaleźliśmy zazdrosnego kurdupla. Dla twojej informacji: księżna Diana była jedynie jakieś 2 centymetry niższa od Nicole i nie tylko urodziła się arystokratką, ale jeszcze została członkinią rodziny królewskiej. A taka księżna Kate, przyszła królowa, ma 175 cm wzrostu.

Amiga1240

Klasa? Co masz na mysli

olo1984

Klasa jako kobieta ze nie leci i nie klapie jezorem na swojego byłego. Ba a nawet jak była nagonka na Toma stanela w jego obronie. Która była żona sie tak zachowuje ? Pamietajcie ze ten kurdupel zostawił ja dla mlodszej ...

Amiga1240

on za to klasy nie ma...

użytkownik usunięty
Michal_Jedynak

Tak byla piękna za młodu z tymi rudymi włosami i bladą karnacją robiła wrażenie, zwłaszcza Moulin Rouge wyglądała jak prawdziwa femme fatale

Michal_Jedynak

kwestia gustu... dla mnie to jedna z najbrzydszych aktorek, wręcz paskudna! za wielka, za blada, za ruda, taka nutria fuj

agabar

na bezludnej wyspie byla by twoja gejsza no chyba ze zrobilbys w kokosie dziurke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones