Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

A mogła jeszcze zdobyć kilka Oscarów. Niestety, brak mimiki twarzy jej to uniemożliwi.

gry270

Akurat filmy to ona świetnie dobiera...

angel_falls

Czyżby? To dlaczego jest aktorką, która przynosi największe straty?

gry270

Ponieważ gra w filmach, które wymagają myślenia.

angel_falls

Nie wydaje mi się. Te filmy były po prostu kiepskie.

gry270

Ja się tak zastanawiam o jakich ty filmach mówisz. Czy rozchodzi ci się o Portret, Między Światami a może Nine lub Australię??? Bo akurat te filmy sukces kasowy odniosły. Może nie taki jak sławetny Avatar ale jakiś na pewno poza tym wystarczy zobaczyć na oceny {za wyjątkiem Nine który w moim odczuciu okazał się za trudny do zrozumienia ). I tak jak powiedział/a angel_falls filmy z jej udziałem zmuszają to myślenia a niestety społeczeństwo głupieje i dla nich porządny dramat to istna katorga.

kamil10025

Nie mówię o konkretnych filmach tylko o tym, że w którymś tam roku Nicole została uznana za aktorkę, której filmy przynoszą największe straty, więc jednak to o czymś świadczy. Nie wiem, czy tu chodzi o ich trudność, ale ludzie niechętnie chodzą na filmy z jej udziałem.

gry270

... a jacyś samobójcy w 2012 , zaproponowali jej udział aż w 4 filmach...:/

gry270

Jak ktoś jest w kogoś ślepo zapatrzony i nie jest fanem Nicole nie dostrzega faktów. Tak Nicole przynosi straty i branży filmowej jest nazywana ,,trucizną", wystarczy przeczytaćrzagraniczną recenzję Sekret w jej oczach.

użytkownik usunięty
gry270

fakt, to co zrobiła ze swoją twarzą to jakaś kompletna pomyłka.

gry270

Filmy dobre wybiera, więc nie wiem o co chodzi.

gry270

Znawco wielki filmy są dobrzy -.- Tylko jak powiedzieli ludzie którzy tworzą filmy w hollywood, jest to ryzykowna aktorka - w tym sensie że ma zawsze jakieś wypadki kontuzje itd. na planie, a są to straty.
Ale ona jeszcze dostanie wiele nagród bo gra w dobrych filmach. Filmy nice Australia itd. są to na prawde dobre filmy. Niestety akademia wolała nominować film o fb -.- i jakieś łzawe historie...
wolałam żeby ona dostała oscara niż natalie portman -.-
ale jeśli chcesz zobaczyć aktorkę gającą jedną twarzą to Natalie portman i ta z zmierzchu ;p
Szczerze powinna być wyżej w rankingu top aktorek ... tka samo Angelina Jolie.

Chile91

Australia to dobry film? Od kiedy?

gry270

Jeśli nie potrafisz myśleć to nie będzie dobry film.

Chile91

Agresję było wyładować przy świątecznym stole, a nie na mnie.

gry270

Przecież w mojej wypowiedzi nie ma agresji. Po prostu potwierdzam to co napisało wiele osób wyżej .

Chile91

Trzeba najpierw znać aktorkę od podszewki, a nie oceniać ją po tym jak się obejrzało z nią kilka filmów.Filmy w których gra Kidman są świetne i rewelacyjne, dlaczego ma taki dorobek na swoim koncie - bo jest dobrą aktorką dobrą to nawet mało powiedziane "Australia" jest dla mnie bombowym filmem, ponieważ żeby go zrozumieć to trzeba go obejrzeć przynajmniej z dwa razy, ja każdy film z Kidman obejrzałam co najmniej dwa razy jak i nie więcej, po za tym uwielbiam nią i śledzę jej karierą więc trochę na jej temat wiem, prawda botoks niszczy jej twarz, ale to jej sprawa i jej kariera i zgadzam się z Chile91, że są wypadki na planie dlatego są jakieś straty, gdyby przynosiła naprawdę jakieś cholerne straty to nikt by jej nie zatrudniał, a już ma ile filmów w 2012 roku.

nysia6

Dokładnie zresztą piervvsza zasada hollyood - nazvviska przyciągają vvidzóvv a Kidman do tych należy :)

Chile91

No należy i jej na wysoki szczeblu, bo mnie przyciąga z każdym nowym filmem :)

nysia6

Dokładnie niestety niektórzy wolą się jarać aktorkami jednej twarzy jak kristen czy portman.

Chile91

Ja też nie rozumiem tego zachwytu nad Natalie Portman. Fakt faktem Czarny Łabędź to rewelacyjny film ale ona akurat aktorsko to się nie popisała. Strasznie mnie drażniła ale oczywiście Akademia swoje. Jakby to wyglądało gdyby nie dostała Oscara itd. Według mnie jej się nie należał i cały czas miałem nadzieje że Nicole zgarnie nagrodę. A tak na marginesie Kidman RZĄDZI !! Oczywiście razem z Meryl Streep :D

kamil10025

Dokładnie Ja liczyłam na Kidman albo Carter że dostaną oscara, no ale akademia chce wierzyć że Portman nauczyła się baletu ;> pozycje 1 2 3 i 6 też umiem ;> a nikt mi nie chce oscara dać :D
Mój top aktorek (bez miejsc bo to ciężko tak wybrać) - Angelina Jolie, Streep, Kidman i oczywiści Carter :) Pfeiffer też jest dobra ale to nie moja czołówka

Chile91

No to widzę że oprócz muzyki mamy podobny gust jeżeli chodzi o filmy :) U mnie też Jolie, Streep, Kidman jednak ja w jakimś tam stopniu przywiązuje się do każdej aktorki za sprawą jakiegoś filmu np. Penelope Cruz Vicky Christina Barcelona, Kate Winslet Titanic czy Marion Cotillard Edith Piaf. Jednak nie zmienia to faktu że ta trójka była, jest i będzie według mnie najlepsza

kamil10025

Dokładnie tak :)
Hehe może mamy jeszcze podobne gusta ;>

użytkownik usunięty
Chile91

Jezeli "Australia" jest dla ciebie arcydzielem i wyzwaniem intelektualnym przy ktorym musisz wyekspolatowac swoj maly mozg to wspolczuje

Zrozumiałeś ten film w ogóle.? takie pytanie Ci najpierw zadam bo jak nie to nie wypowiadaj się na jego temat...
U mnie rządzą Kidman, Weisz, Streep, dla mnie Nicole była jest i pozostanie zajebista, i znam wielu ludzi młodszych i starszych, którzy ją uwielbiają, po za tym wracając do jej filmów, trzeba się trochę znać na tej dziedzinie sztuki, zanim zacznie się ją oceniać.

nysia6

Może jeszcze stwierdzisz, że "Godziny" to też beznadziejny film .?

nysia6

Sorry ale tutaj muszę się zgodzić z fake7714. Akurat Australia jest filmem który nie wymaga dużego wysiłku intelektualnego podczas oglądania. Aczkolwiek zachwyca on bardzo dobrze przedstawionym romansem jak i samą fabułą, świetnym wykonaniem, nieziemskimi krajobrazami Australii i kilkoma innymi rzeczami. Tylko dzięki temu zasługuje na ocenę powyżej 7. A co do filmów które wymagają myślenia. To tak jak podałaś Godziny (bardzo ciężki do przebrnięcia dramat) ale oprócz tego wymienić można np. Wzgórza Nadziei, Między Światami (naprawdę trzeba się skupić żeby zrozumieć i chociaż w małym stopniu spróbować się zidentyfikować z postacią), Dogville (chociaż w moim odczuciu trochę mniej), Inni albo chociażby Nine mimo tego że to musical i Nicole jest mało.

użytkownik usunięty
nysia6

Widze ze twoim szczytowym osignieciem z ktorego jestes niezmienrie dumna jest zrozumienie filmu tak prostego w odbiorze jak budowa cepa , ale nie ma co sie dziwic wystarczy zajrzec w twoj profil i widac jakie filmy sa szczytem intelektualnym dla twej zalosnej osobki, jakie aktorki u ciebie "rzadza" mam gleboko (wiesz gdzie) , a o filmie "Godziny" nic sie nie wypowiadalem , wiec moze lepiej wroc pod kamien z ktorego wypelzlas i wyjdz dopiero jak skonczysz gimnazjum i tak na marginesie, jezeli arcydzielem dla ciebie jest "Czarownica" to lepiej sie nie wypowiadaj o tym jak to ty sie znasz na aktorstwie i kinematografii bo sie tylko osmieszasz , naucz sie rowniez czytac ze zrozumieniem

PS: Jak tak bardzo lubisz filmy zmuszajace do pomyslunku i wytezenia tego co ta masz (jezeli cos jest) to wlacz sobie np. Mulholland Dr, albo cos innego np Lyncha ( chodziaz watpie bys cokolwiek z tego zrozumiala w koncu "Australia" to twoj szczyt)

nie użyłam słovvo arcydzieło, vv tym filmie są momenty gdzie trzeba jednak pomyśleć i tak są o vviele lepsze filmy które zmuszają vvidza do analizovvania a tym samym do myślenia.
Nie dam siebie obrażać fake7714, nie znasz mnie nie oceniaj mojej inteligencji zapevvniam cię że jako kobieta mam vviększy mózg od ciebie i myślenie nie spravvia mi takich trudności jak tobie.
Australia jest dobrym filmem i nic tego nie zmieni.

Chile91

Cytuję: "Australia jest dobrym filmem i nic tego nie zmieni." Powinnaś dopisać "Wg mnie "Australia"..." Ocena to coś subiektywnego. Moje zdanie na temat "Australii" jest takie, że szkoda było na nią pieniędzy.

livingstone

Ale nie użyłam słovva arcydzieło. No ok masz racje zvvrotu słovva vvg. mnie, no ale zasługuje na pevvno na miano dobrego filmu, a nie jakieś paćki których jest vviele.
Ok dla Ciebie było na niego szkoda pieniędzy, no ale przyznasz że są filmy na które pomysły navvet nie povviny się narodzić - a to już jest marnovvanie pieniędzy.

użytkownik usunięty
gry270

nie ma nic smutniejszego niż piękna kobieta - ktoś tak kiedyś powiedział, a chodzi o to, że ta piękna kobieta kiedyś się zestarzeje, jak jesteś brzydki to masz to zazwyczaj gdzieś, w przypadku gwiazdy filmowej to efekt chyba jest kilkukrotnie silniejszy, nie mówiąc już o tym, ze Kidman z pierwszej połowy lat 90-tych to była seksbomba; przy czym zawsze wydawało mi się, że ona ma obsesję na punkcie swojego wyglądu (trudno, żeby aktorki tego nie miały); trochę za dużo pieniędzy, kilku przeciętnych chirurgów plastycznych i wyszedł zwykły klops, choć dalej to piękna kobieta

gry270

Obraz temu zaprzecza.
https://www.youtube.com/watch?v=qtsNbxgPngA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones