Niels Schneider

7,4
1 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Niels Schneider
Zuzanna3339

Raczej nie

Zuzanna3339

a co startujesz w podrywach?hahahaha

Cocaine_3

oczywiście że jest homoseksualistą

Zuzanna3339

myślę, że tak, choć nie powinno się oceniać po wyglądzie

rockie

to , że grał rolę , która mogłaby na to wskazywać nie musi oznaczać , że Niels jest gejem.

Zuzanna3339

On i Dolan są jakby dla siebie stworzeni. Są fantastyczni obok siebie. Najpierw oglądałam Wyśnione Miłości i czułam razem z Francisem każdą emocję względem Nicolasa. Kilka godzi później włączyłam Zabiłem moją matkę, gdzie Schneider zagrał ledwie epizod, ale doszło między nimi do pocałunku, co wręcz podniosło mi ciśnienie. Dawno nie widziałam ludzi tak idealnie ze sobą współgrających.
A filmami Dolana, jak ktoś już w komentarzu napisał, będę się od dziś odurzać. Dawno nie widziałam nic tak emocjonalnego, tak wrażliwego i pięknego. Narkotyzująca estetyka. Piszę jak popieprzona, bo się zakochałam.. zakochałam się w jego filmach.

pigandworm

Tak! Dokładnie tak!

pigandworm

Uwielbiam ten komentarz. Szczególnie ostatni akapit. <3

pigandworm

sa idealni. !! jest az nieprawdoawdopodobne jak bardzo oddziaływuja na odbiorce.musze przyznać, że w kazdym przypadku ta relacja była autycznie emocjonująca.

zahipnotyzowały mnie oba te filmy nie tylko ze względu na te świetnie zagrane role.
widze, ze nie jestem jedyna ;)

pigandworm

Nic dodać, nic ująć.

pigandworm

A ja kompletnie nie mogę zrozumieć zachwytu nad filmami Dolana.

Zuzanna3339

Nie jest.

Zuzanna3339

Dlaczego interesuje cię orientacja seksualna obcej osoby? Ludzie wariują na tym punkcie.

Mohn_voangory

bo jej się podoba :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones