Nikki Blonsky

Nicole Margaret Blonsky

7,3
211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Blonsky

Jest naprawdę ładna, a to że przy kości nie jej wina. Nie każdy jest blądynką z rozmiarem S. Wydaje mi się że oceniamy tu jej grę aktorską a nie wygląd, a ona jest przykładem że nawet ktoś z nadwagą ma szansę się wybić w tym zeszmaconym świecie jakim jest Hollywood. Sorry ale ten filmowy światek schodzi na psy, bo te wszystkie młode aktoreczki albo ostro imprezują, albo ćpają albo chodzą wychudzone albo pokazują się bez majtek(niby nie zamierzenie). I co, to ma być kraina marzeń? Dobrze że pojawiają się nowe twarze jak Nikki, a dobrze znane nam gwiazdy które oglądamy od lat zachowują klasę czego nie można powiedzieć o ich młodszych koleżankach bądź kolegach...:/

Lola140392

no ja tez sie zaczynam zastanawiać, czy to strona o filmach, czy o wyborach miss. Podziwiam ją za to, ze bedąc grubą zdobyła się na odwagę i zagrała w filmach i jesli chodzi o Lakier do włosow, to przeciez tam wyśmiewali jej tuszę, Trzeba miec baardzi duży dystans do siebie. Iwleki szacunek dla niej, ja bym tak nie potrafiła. A aktorak z niej dobra...jak na poczatkującą, no ale to tylko moje nieskromne zdanie o niej...:)

BlackAngel92

Dokłanie, podziwiam takie osoby, sama nie jestem najszczuplejsza. Ci, którzy wyśmiewają się lub obrażają osoby "przy kości" albo nie mają serca albo noszą rozmiar XS.

Gossia_04

Albo mają kompleksy i po prostu chcą sobie odbić i wyśmiewać osoby z nadwagą... Przynajmniej Nikki jest PRAWDZIWA nie jak Miley Cyrus która za wszelką cenę chce zerwać z wizerunkiem Hanci Fontanci, albo mamy taką Vaneskę Hudgens która robi sobie nagie foty i później się dziwi że wylądowały w necie;p Trzeba mieć jakieś poczucie odpowiedzialnośći za to co się robi;p

Lola140392

Ja tam bym ją bzyknął. "I like big butts and I cannot lie, you other brothers can't deny..." :)

kuba270

Ja tak samo.

Lola140392

Dobrze napisane. Nikki świetnie gra w serialu Huge bardzo gorąco polecam.

surykatka999

i ma bardzo ładny uśmiech :)

Lola140392

ona nie jest "przy kości", ona jest zwyczajnie otyła i to nie jest bez znaczenia dla zdrowia.
propagowanie takiej wagi ma być alternatywą dla wychudzonych modelek? gdzie jakaś normalna rozmiarówka?

janis1609

Dokładnie. Co to za ochy i achy spowodowane tym, ze co? Otyła laska została aktorką? Mówicie, że nie powinno się jej oceniać przez pryzmat wyglądu, ale robicie dokładnie to samo tylko z innym wynikiem. Jasne, że nie powinno się propagować chudości Keir'y Knightley, ale chwalić grubasów? To znaczy rozumiem, mamy małe przeludnienie, może pobłażanie grubasom rzeczywiście rozwiąże ten problem, świetny pomysł właściwie.

nikki-tikki

Zgadzam się , bo teraz to zaczyna iść w drugą stronę , że ona jest wspaniała bo mimo , że jest otyła to jest aktorką ..tyle , że tak jak ktoś napisał to wpływa też na jej zdrowie ona jest chorobliwie otyła.To prawda , że nie każdy może nosić rozmiar S ale ona ma tylko 147 a założę się , że L to ona nie nosi. ...

Lola140392

Całe życie próbowałem przytyć i dopiero ostre treningi na siłowni zwiększyły moją wagę. Każdy trener powie wam, że łatwiej jest zrzucić 3 kg osobie przy kości niż przytyć 1 kg ektomorfikowi (mam taką budowę). A teraz do rzeczy - aktorsko jest świetna, wokalnie - WOW, Lakier do włosów z jej udziałem był niesamowity. Ale na litość boską, nie piszcie, że ona jest przy kości, ona jest chorobliwie otyła!

Lola140392

Dlaczego uważasz że to że jest przy kości nie jest jej winą ?

Lola140392

Akurat to, że "przy kości" to nie jest wada wrodzona i da się z tym walczyć (chyba, że jakaś choroba). Natomiast zgodzę się, że jak na wyjątkowo niereprezentatywną figurę (mała i okrągła), to i tak się nieźle wybiła. A i aktorsko też nieźle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones