Nimród Antal

Nimród Ernő Antal

6,7
398 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Nimród Antal

Nakręcił dwa świetne filmy - Kontrolerzy i Vacancy, szkoda tylko że tak mało ma ich w dorobku, bo napewno inne też byłyby super; czekam z niecierpliwością na jego nowy film Armored
Rewelacyjny gość: 9/10

użytkownik usunięty
Pauleta

cierpliwosci, kazdy rezyser na poczatku ma malo filmow, zycze mu jak najlepiej i mam nadzieje ze zrobi jeszcze pare genialnych filmow i zawojuje hollywood

Pauleta

Jeśli chodzi o "Kontrolerów", jestem w stanie się zgodzić, nawet bardzo. "Motel" to już raczej dużo niższa półka. Wątpię jednak, by z tak marnym scenariuszem ktokolwiek zdołał nakręcić coś dobrego. Antal ma po prostu pecha do Hollywood. Oczekują chyba od niego czegoś innego, niż chciałby kręcić...

Pinokio1983

Właśnie nie wiem jakim cudem ludziom się mogą tak bardzo "Kontrolerzy" podobać. Film pseudo-ambitny, mało ciekawy i męczący w oglądaniu, z porypaną fabułą. Zastanawiam się jakim cudem po nakręceniu tak nie-hollywoodzkiego obrazu udało mu się zacząć robić filmy w USA. No, ale jego najnowsze obrazy, mimo gwiazdorskiej obsady i naszego sławnego rodaka, pana Sekuły za kamerą, nie wyróżniają się niczym w swoim gatunku i są filmami zaledwie przeciętnymi, poprawnie zrobionymi.

Mam teraz dużo obaw, co do najnowszej części Predatorów, a lubię tego kosmitę i spodziewam się naprawdę dobrego obrazu. Jeśli okaże się dobry odwołam te słowa, jednak na chwilę obecną, jestem przy zdaniu, że wybrano złego reżysera do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones