Noah WisemanII

7,8
1 164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Wiseman

Mam nadzieje ze jego kariera sie rozwinie bo ma chlopiec talent i to duzy co pokazal w filmie
BABADOOK.

punisher822_filmweb

Jestem pod dużym wrażeniem jego gry aktorskiej. Świetny debiut i to jeszcze w horrorze brawa. Z wielką przyjemnością oglądnę każdy filmy z tym chłopkiem :) Pozdrawiam

KellyLoveHorrory

to prawda.
i na mnie zrobił ogromne wrażenie.

WandaMachnio

Witam 'Wande co nie chciala Niemca' ;-)

KellyLoveHorrory

Witaj KELLY KOCHAJACA HORRRORY ;-) ... Wczoraj po raz 2 ogladalem 'BABADOOK'a' tym razem z lektorem i tez mi sie podobal... Wiadomo ze w kinie jest zupelnie inny klimat ale film i tak 3ma w napieciu... Dzis planuje obejzec dramat psychologiczny pt.'MUZIMY POROZMAWIAC O KEVINIE' jesli widzialas to napisz jak wrazenia...

punisher822_filmweb

:):):) Wiadomo w kinie najlepiej się ogląda filmy i przede wszystkim horrory. A co do filmy ,,Musimy porozmawiać o Kevine'' rewelacyjny fil i bardzo dobrze zagrany przez główne postacie godny polecenia. Nie wiem może Ci się nie spodoba ale zobacz go i oczywiście napisz swoją opinię o tym filmie. Czekam :):):)

KellyLoveHorrory

Jak tylko obejze 'MUSIMY POROZMAWIAC O KEVINIE' napisze jak wrazenia. Dzis zamiast tego filmu wlaczylem sobie od poczatku serial 'MISJA AFGANISTAN' i stanelem na 3 odcinku a zaraz planuje wlaczyc dramat psychologiczny pt.'CHŁOPIEC A' z tym aktorem co gra nowego spider-mana. Jesli widzialas CHLOPCA A napisz jak sie podobal... PS.PIEKNIE WYSZLAS NA FOTCE Z AVATARA JESLI TO TY... ;-p

punisher822_filmweb

Niestety nie oglądałam ale z pewnością oglądnę w najbliższym czasie :):)

punisher822_filmweb

Z lektorem i to horror. Brzmi okropnie :P

Ale wracając do tematu, sam aktor naprawdę dał radę. Pytanie czy to jednorazowy przypadek, czy chłopak rzeczywiście ma talent.

punisher822_filmweb

Film był beznadziejny ale dzieciak rewelacyjny!

christne1313

Muszę też przyznać, że byłem w szoku kiedy zobaczyłem jak ten mały gra! wróże mu karierę...

punisher822_filmweb

Zgadzam się, gość jest świetny :) Swoją drogą, pierwszy raz widziałem by w kinie na horrorze cała sala biła brawa, a jemu podczas "Babadooka" dwukrotnie :)

punisher822_filmweb

W rzeczy samej, zdolne dziecko, aż zaskakuje, że to jego debiut.

punisher822_filmweb

yhy, poziom aktorski rodem młodzieży z 'klanu'

fwank

Gdyby chociaż dzieciaki z Klanu grały w połowie tak dobrze to byłoby wręcz cudownie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones