Noah Wyle

Noah Strausser Speer Wyle

7,7
3 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Wyle

Wie ktoś może w którym sezonie "ER" dochodzi dr Malucci(Erik Polladino)I jaki teraz leci sezon na tvnsiedem?
Za wszelkie odpowiedzi dzięki:*

Izzie

Nie wiem dokładnie który to sezon, ale Malucci już jest :).

Izzie

Malucci prawdopodobnie przyszedl w VI edycji... która wlasnie sie skonczyla (17listopad) od poniedzialku zaczyna sie VII edycja... Szkoda ze ten film tak szybko leci... Ale film suuper bo tyle sie w nim dzieje i sa fajni aktorzy w szczegolnosci Noah Wyle... (szkoda ze zrobili z niego narkomana...:/)

ewcia2913

To ze z Cartera zrobiłi narkomana nadało jego postaci wyrazistosci i dramatyzmu. To moja ulubiona postac w "er". Jest bardzo ciekawa i (mimo wszystko) uwazam ze ma bardzo silny charakter. Potrafi sam radzic sobie z problemami, nawet z narkotykami. Jest całkowitym przeciwienstwem bentona, który zawsze wine zwala na kogos innego a z siebie robi ofiare!

Bobis

popieram! on naprawdę jak na ilość problemów, z którymi się styka, radzi sobie świetnie. denerwuje mnie, że czasami za wszelką cenę starają się zrobić z niego nieudacznika.

Izzie

Carter czyli Noah w ER to jak dla mnie jednak z najlepszych psotaci tego serialu :) teraz na Polsacie leci 10 sezon a po nim ma byc 11 :)
pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones