Noomi Rapace

Noomi Norén

7,9
19 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noomi Rapace

.......wielka szkoda,że w holyłódzie,gra w takich kiszkach jak "Sherlock Holmes" czy "Prometeusz".Mam nadzieję,że w USA w końcu trafi na rolę życia,bo na to zasługuje.

kleju30

hahaha porównanie Sherlocka do Prometeusza to jakaś pomyłka ale twoja Prometeusz to najlepsze sf od wielu lat, tylko nie dla tępaków. Dla siebie wybierz "Avengersów 5".

użytkownik usunięty
markin

Prometeusz to nawet nie jest sf. To jest jakieś chujwieco.

no bo tak się znasz... tyle wiesz co podsłuchasz w swoim gimbusie o 8 rano

markin

Markin chrzanisz jak potłuczony. Prometeusz to GNIOT! Jest do bólu durny i niekonsekwentny. To jest cios dla każdego fana uniwersum Obcego - tak samo jak wszystko po Obcym 3. Jeśli nie umiesz wymienić lepszych filmów sf które pojawiły się na przestrzeni ostatnich lat, może przerzuć się na serwis typu po szkole i tam się kłóć.

350AM

PROMETEUSZ i Obcy przebudzenie to rewelacyjne filmy, gdyby wyszły w latach 80-tych to na głowę by biły nawet Nostromo

Lefty_Guns

Ale "Prometeusz" nie wyszedł w latach 80-tych, więc można było się po nim spodziewać czegoś więcej, a tak tylko wielki zawód w moim przypadku. xP

kleju30

Zestawiasz taki niewypał jak "Prometeusz" i "Sherlocka Holmesa"?

gogo224

Odwrotnie: Zestawiasz Prometeusza i taki niewypał jak Sherlock Holmes?

dzbanek54321

To zależy, co kto woli. ;) Ja jednak pozostanę przy swojej wersji. xD

kleju30

ja pierdyle jeśli Sherlock i Prometeusz były gniotami to czym w takim razie była seria Zmierzch i 50 twarzy geja? Arcydziełami?! Ludzie wrzućcie na luz dziewczyna gra w fajnych filmach i pnie się. I oby tak dalej. Oba filmy są fajne i mają swoich wielbicieli ale nie każdemu musi się podobać. Są gusta i guściki i lepiej o nich nie dyskutować bo zaraz ruszy w ruch łacina i kolejny raz internet udowodni jak wielu idiotów zamieszkuje tą planetę.

kleju30

Jak mnie śmieszy, gdy ktoś z automatu uznaje niektóre filmy za cyt "kiszki" tylko dlatego, że są wysokobudżetowe. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones