Nora Ephron

7,0
635 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Nora Ephron

Film ,,Masz Wiadomość'' urzekł mnie pięknem i estetyką. Obraz ten jest wyreżyserowany wybitne i dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Scenariusz jest niepowtarzalny i oryginalny. Muzyka perfekcyjna, a aktorstwo wybitne. Meg Ryan i Tom Hanks stworzyli doskonały duet, który uważam za jeden z najlepszych w historii komedii romantycznych. Dzieło to jest jednym z najbardziej wartościowych dla mnie filmów.

Wczoraj zasiadłem w sali numer 8 w kinie Cinema City Silesia Katowice by obejrzeć nowy obraz mojej ulubionej reżyserki- film pt. ,,Julie i Julia''. Obraz przerósł moje oczekiwania. Byłem całkowicie pewnien, że nie dorówna mojemu ulubionemu ,,Masz Wiadomość'' a jednak się myliłem. Scenariusz jest równie wspaniały, muzyka perfekcyjna, a aktorstwo idealnie doskonałe. Bardzo bym pragnął aby Meryl Streep otrzymała oscara za rolę Pani Child, gdyż uważam, że będzie on w pełni zasłużony.

Film ,,Masz Wiadomość'' oraz ,,Julie i Julia'' są bardzo wartościowymi filmami dla mojego życia. Nie są tylko wybitnie zrealizowane ale również posiadaja wspaniały i urokliwy klimat, który rusza moje serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones