Norberto Díaz

Norberto Osvaldo Díaz

6,5
233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norberto Díaz

czy ktoś wie dlaczego Norberto Diaz od 233 odcinka nie grał już w zbuntowanym aniele ? Odszedł z własnej woli czy producenci z niego zrezygnowali ? Szkoda że już tam nie gra bo lubiłam tą postać, nie wiem co Damian w tej Rossi widział że z nią wyjechał.

kinomanka_13

Po prostu serial się powoli kończył (jego rola skończyła się około 30- 40-ści odc. przed końcem serialu) Zauważ,że Vicky i Rocky też znikają z serialu chyba na 20 albo 30 odc. przed końcem.Musieli jakoś normalnie zakończyć episody tych aktorów POZDRAWIAM :)

kinomanka_13

niby budzet im sie skonczyl to zaczeli wykreslac te postacie, ktorym pokonczyly sie glowne watki

chociaz wydaje mi sie, ze jesli to bylaby kwestia tylko tego to zrobiliby to jakos zeby te postacie wrocily chociaz na final

kinomanka_13

Wyjechał z Rosi .Przecież Rosi chcieli Mafia zabić ją bo powiedziała prawdę Mili że nie jest jej matka .A ja Mafia wynajela żeby Frederika zniszczyć. A z nimi nie ma żartów więc żeby pomóc Rosi zdecydował z nią wyjechać gdzieś zagranice po za Agrentyne i tam wziąć ślub z Rosi .A WIKTORIA wyjechała na Studia do Paryża co tam dostała się .Ale dałabym rękę uciąć że to Frederiko z Luiza wykabinowali żeby wysłać ja do Paryża .Oby najdalej od Rokiego .że w 255 Roku wyjdzie do Paryża i tam pracować a co sobotę czy niedzielę w nocy miał stać przy wieży Alfa czy Wiki się pojawi .Ale szkoda że Sergio wyjechał też ale to z powodu w Milagros zakochał się a ona wciąż Iva Kochała i całowała .Więc wolał wyjechać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones