Nur Fettahoğlu

Asiye Nur Fettahoğlu

7,4
1 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nur Fettahoğlu

piekna kobieta..ale ma troche niewdzieczna role

aloiv77

Dla mnie najpiękniejsza w serialu, tylko trochę za chuda. Cud kobieta ;)

rafal4792

to serial bardzo urodziwych kobiet

rafal4792

Dla mnie najpiękniejszy jest Bali Bej :D

aloiv77

Mnie sie nie podoba-

użytkownik usunięty
aloiv77

Nie jest zła, ale rzeczywiście rolę ma straszną. Nienawidzę Mahidevran przez co jako aktorka u mnie jest na najniższym szczeblu :D

Ja za to nie znoszę Hurrem ;)

eve494

Żółwik ja też ;)

aloiv77

Ciekawe, że jest tyle negatywnych opinii o Mahidevran, a ja ją bardzo lubię :D

JaGulbahar

tez lubie mahi..ma duzego pecha

JaGulbahar

Ja lubię Mahidevran główne dlatego iż jest świetne zagrana i jest z niej dosyć ciekawy czarny charakter.

aloiv77

Jako postać ze WS lubię ją nawet bardzo, żal mi jej, ale czasami mnie wkurza. Jako aktorka uważam, iż jest niezwykłą i piękną kobietą. Szkoda, że jest tak hejtowana : /

ola092003

Szczególnie przez tych za Hurrem...
A ona ma bardzo, bardzo smutne życie (Mahidevran).

natalii03012000

prywatnie tez ma niezle perypetie. czytalam, ze jest rozwiedziona i stracila dziecko w ciąży, co rozwalilo jej zwiazek

aloiv77

Niewiem jak wam ale ja nie lubie serialowej Mahidevran a historyczną (choć obie przecież mają podobną historie xD) A piękniejsza dla mnie jest Nur niż Mahidevran seralowa ( przecież są takie same. Jestem dziwna xdd) A wy co myślicie? Uszanuje każde zdanie nawet jak bd obraźliwe. ;)

aloiv77

Osobiście zawsze kibicowałam Hurrem, ale dla mnie Mahidevran jest najpiękniejszą kobietą w serialu. Jej uroda jest po prostu zjawiskowa. Później, kiedy zaczęli ją postarzać już nie wyglądała tak pięknie, ale Mahidevran z pierwszych odcinków serialu jest tak piękna, że aż zapiera dech.

agneszko

uważam, ze generalnie kobiety w serialu sa piękne, chociaż akurat mahiw ole postarzona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones