O.J. Simpson

Orenthal James Simpson

7,3
1 896 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby O.J. Simpson

Tam zbrodniarze, nawet gdy na 100proc wiadomo, że popełnili zbrodnie bez twardych dowodów
winy nie pójdą siedziec, a u nas niewinni ludzie na podstawie pomówienia idą do puchy.

użytkownik usunięty
Detoksynator

A słyszałeś o ludziach na których wykonano wyrok kary śmierci pomimo wątpliwych dowodów , a jednakże później okazało się że człowiek był niewinny ?

Tak słyszałem w Polsce było ich kila tysięcy w Ameryce cos koło dziesięciu... co chcesz udowodnic?

użytkownik usunięty
Detoksynator

Eeeee ... może to że jednak co niektórzy mimo wątpliwych dowodów dostali kare śmierci ?

Takie sprawy się zdarzały wszędzie, tego się nie uniknie, chodzi o skale zjawiska...naprwade musze Ci tłumaczyć o co mi chodzi w tym temacie??/

użytkownik usunięty
Detoksynator

Nie , nie musisz , potrafię czytać. Ja Ci tylko napisałem że zdarzały się też takie przypadki więc nie musisz się od razu rzucać.

Aha, to dzięki za wyjasnienie bo jeszcze chwila i bym się rzucił ;)

Detoksynator

Rzucasz się jak świnia na obierki :)

SilentJay

Raczej jak wsza na grzebieniu ;D

Detoksynator

Eee... w Polsce kilka tysięcy? Jeśli masz na myśli okres PRL, to chyba solidnie zaniżasz dane...

Detoksynator

Bzdura, nie znasz się.

powiem to tak "kara smierci zaklada ze wymiar sprawiedliwosci jest nieomylny"

Detoksynator

Nie było 100 % pewnosci wiec nie siej fermentu.Zobacz sobie dokument o calym sledztwie i procesie.Dowody były zle przygotowane,ława przysiegłych miala watpliwosci.Nie mieli wyboru-musieli uniewinnic

Lipiniorz25

Proces był farsą, wszyscy wiedzieli ,że Simpson był sprawcą..Jakbyś jeszcze miał wątpliwości to wiedz, że sam OJ przyznał się później do tych zabójstw.

Detoksynator

Wlasnie,pozniej :)

Obrona zrobila swoje,wykorzystała nawet stare nagrania policjanta-rasiste ktory tez bral udzial w zabezpieczxaniu dowodow
Majstersztyk w ich wykonaniu.Reszta jak napisalem wczoraj
Pozdrawiam

Lipiniorz25

nO TAA, TO TAK JAK NAPISAŁEM KIEDYŚ..sTANY SĄ POD TYM WZGLĘDEM OK.Tam jak nie mają twardych dowodów to nie siedzisz, w polsce wystarczy że sąsiad koleżanki z Ciechocinka na stałe mieszkający w Mozambiku, który nawet w życiu ciebie nie widział,ale coś na ciebie nada i możesz iść siedzieć..Polskie "prawo" to mało śmieszny żart....a najbardziej mnie rozśmieszyło w tym miesiącu, że mi koleżke aresztowali na 3 dni , bo znaleźli u niego 0,2 grama suszu roślinnego..Teraz ma mnóstwo kłopotów itd.. ehhh co za głupi kraj....

Detoksynator

...ale tez i niesprawiedliwy kraj.Wezmy na przyklad Tomasza Hajte.Przejechał kobiete na pasach ktora umarła a on dostal w zawieszeniu,7 tys grzywny i prawko odebrane na rok tylko...
Co do suszu,nie chce tutaj zaczynac jakies polemiki bo mozemy miec odmienne zdanie ale jestem za tym zeby nawet najmniejsza ilosc interesowała sie nasza władza.Drugiej Holandii bym nie chcial tutaj bo i tak ten kraj jest chory,mlodziez debilna. a kobiety puszczalskie

Lipiniorz25

No tak, coś bardzo złego się dzieje jeżeli jeden może praktycznie bezkarnie zabijać ludzi (nie ważne, że nie umyślnie, bo zabił) a drugi siedzi w celi 3lata za jointa.
Co do Holandii mieszkałem tam pewien czas i powiem Ci, że to wspaniały kraj, ludzie są uśmiechnięci, rzyczliwi i pomocni sobie nawzajem, żyją sobie spokojnie i bezstresowo.Chciałbym żeby w Polsce było jak w Holandii. Bardzo bym chciał.

Detoksynator

Jedno i drugie jest zle wiec nie na miejscu jest porownywanie dwoch rzeczy to raz

o Holandii mi nie pisz,nie chce dziczy w Polsce i anarchi ma byc ład i porzadek.
W polsce tez ludzie sa -->Ż<-yczliwi- i nie potrzebuja do tego uzywek :)

Lipiniorz25

Jak anarchia człowieczku, jaka dzicz? Byłeś tam? Mi tu nie chodzi wcale o używki, tylko o to,że Nederlandczycy są lepsi praktycznie w każdym aspekcie od naszego jakże "życzliwego" ,"tolerancyjnego" i "szczęśliwego" narodu...ład i porządek? Właśnie to znajdziesz w Holandii.

Detoksynator

To jedz tam jak ci sie podoba...


Dorosniesz to wroc do swoich wypowiedzi na filmwebie...
Jestes małolatem to pewne rzeczy nie pojmujesz

Lipiniorz25

Skąd wniosek, że jestem małoletni? To tylko Twoje chybione zresztą domysły, tak samo jak na temat Holandii, o której nic nie wiesz.

Jesteś typowym przykładem ignoranta. Szkoda czasu na dialog z Tobą, chyba, że uzupełnisz wiedze to możemy porozmawiać.
Na przyszłość polecam Ci nie wypowiadanie się na tematy o których nie masz bladego pojęcia, bo to zwyczajnie nie poważne i wręcz dziecinne.
Pozdrawiam.

Detoksynator

Skad wiem? po Twoich tekstach.wierz mi to naprawde widac...

Przepraszam ze poruszyłem temat o ktorym Ty najwiecej wiesz a wiec temat Holandii i jointy
Twoja wiedza na te dwa tematy wrecz mnie oniesmiela.Radze nie poprzestawac i isc dalej w tym kierunku...

Rowniez pozdrawiam i zycze udanego zycia w Amsterdanie z jointem w rece

Lipiniorz25

Szczerze, to po Twoich tekstach widać imbecyla.
Tłumaczyłem jak krowie na rowie, że pisząc o Holandii nie chodzi mi o jointy, tylko o ludzi, kulture oraz sposób na i podejście do życia i o to ,że chętnie widziałbym taki kraj na miejscu pogrążonej w depresji Polski.Bo to po prostu kraj w większości szczęśliwych ludzi., ale Ty na siłe chcesz robić ze mnie szczyla palącego trawe, chociaż mam już swoje lata i wszelkie używki w głębokim poważaniu. Taki typ wszystkowiedzącego, który tak naprawde nie wie nic to słaba opcja. Zastanów się nad sobą, chociaż wątpliwe byś wysnuł jakiekolwiek wnioski.

Detoksynator

Napisze bez ogrodek ze jestes niedorozwojem albo po Twoich komentarzach chcesz za takie uchodzic..
I tak mozemy sie licytowac
Masz szczeniackie teksty chłopaczku a najlepsze ze szkoły jeszcze nie skonczyłes a juz biadolisz na swoj kraj i poniekad swoj los skoro taki kraj jak Holandia widzi Ci sie jako Eldorado
Proponuje zmienic jednak kraj skoro taki jestes tu nieszczesliwy,po co masz sie meczyc na siłe.
Teraz jak rzady w Polsce przejmie PiS dopiero bedziesz płakał jak to w Polsce zle wiec lepiej za wczasu...
Aha i jeszcze jedno.Jak chcesz uchodzic na bardziej dorosłego niz jestes radze zmienic zdjecie profilowe gimbusie
Pozdrawiam

Lipiniorz25

Teraz się dowiaduje, że jestem tak młody,że szkoły jeszcze nie skończyłem.Extra, uwierz, że chciałbym aby tak było.Tyś to chyba detektyw z zawodu? Ale raczej marny, bo podejmujesz same mylne, wyssane nie powiem skąd tropy.Czego się jeszcze dowiem, że jestem transseksualnym czarnym, żydem? Pocieszny jesteś.
Kraj to ja zmieniam co jakiś czas, więc o mnie się nie martw, napewno nie będę pracował w Polsce za marne grosiki-to zostawiam tobie.Byłem już w niemalże wszystkich państwach Europy i mam skale porównawczą, by ocenić, że Polska prezentuje się na jej tle bardzo słabo, powiedziałbym nawet, że to najbardziej zacofany kraj Europy i to nie jest biadolenie tylko stwierdzenie faktu. Założe się, że nosa nie wytknąłeś poza Polandie?
I po cóż mi z tym Pisem wyjeżdźasz? Politykami to ja gardze, a moja głowa jest wolna od tego całego szajsu, co też Tobie polecam. Jedź sobie do Norwegii, Danii, Hollandii- popracuj za przyzwoite pieniądze, zobacz jak ludzie żyją na luzie, bez zmartwień o to czy starczy do pierwszego to może też zaznasz trochę szczęcia w swoim marnym życiu, bo narazie to czuje tylko ksenofobie i frustracje od Ciebie.
Pozdr

Detoksynator

Ale sie rozpisałeś.Mam nadzieje ze roztrzesionych paluchow nie połamałes na klawiaturze
Co do twojej fantazji to nie wiem czy sie mam smiac czy plakac..ty swiatowy? :)
Komu te brednie chcesz wciskac?
Biadolisz na swoj los.Skoncz dobra szkołe to znajdziesz przyzwoita robote i godziwe pieniadze.
Dobrze ze wakacje ci sie koncza to zajmiesz sie czyms pozytecznym a nie robienie z siebie starszego niz w rzeczywistosci jestes.
A teraz snij dalej gimbusku o europie i duzych zarobkach
Dobranoc


Lipiniorz25

:))
Nie jesteś w stanie uwierzyć , że można wyjechać , zamiast się użerać?
Spoko, nie wierz mi .. lata mi to.. żegnam

Detoksynator

Fantazji to ci mozna pozazdroscic...
Miłego wchodzenia w dorosłosc
Bye :)

Detoksynator

Serio stary powinieneś opublikować tę dyskusję:D Pierwszy petent nadaje się do Monty Pythona, potem śmieszek i moralista, a na koniec debil:D No ku*rwa wzorowy przykład dyskusji na polskim forum.

kosa480

Akurat po jego wypowiedziach nie wywnioskowałem, żeby był debilem.

czlowiekfrank

ehhh debilu... chodziło mi o Lipiniorz25, przecież wymieniam kolejne osoby

kosa480

Aa, to sorry, zwracam honor ;)

Detoksynator

Masz racje co do P u nas dowodem moze byc poszlaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones