Octavia Spencer

Octavia Lenora Spencer

7,7
28 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Octavia Spencer

Czy ktoś wie czemu jej pomagali wstać i wchodzic na scene na Oscarach? Przeciez nie jest az taka gruba. Czyzby przez sukienkę? To chyba miala oczy i przymierzała wczesniej aby nie krepowala jej ruchow? Powiem Wam ze im jestem starsza tym mnie Oscary bardziej zniechecaja. Cala popisowa ile ktora kreacja kosztowala. Są za prawami czlowiak a zakladaja diamenty i je eksponuja, diamenty ktore wiemy jakim kosztem dostaja sie do Europy. Sami nakrecili o tym film (Krwawy diament). To niezla hipokryzja jest. Troche moja wypowiedz nie jest zwiazana z tematem - ale wypowiedzialam sie przy okazji! Jesli jest jakas inna przyczyna braku mozliwosci poruszania sie Octavii to prosze o informacje, bo poki co dzieki "sukni" stracila moj szacunek! Babka ma dopiero 44 lata - wtedy miala 42 (OScar 2012)

ekapuscinska

Najpierw naucz się pisać, by nie ośmieszać się przy krytyce. Inteligentnej, kontruktywnej krytyce. Twoja jest na poziomie mitochondrium rozwielitki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones