Odette Annable

Odette Juliette Yustman

7,1
4 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Odette Annable

Wiem, że powinno się oceniać grę aktorską, ale muszę to napisać!

Ona wygląda perfekcyjnie bez makijażu. W sumie po porównaniu jej zdjęć z i bez makijażu, śmiało mogę stwierdzić że nie ma wielkiej różnicy. Dlatego apeluję do dziewczyn, które mają ładną cerę a jednak nie mogą się obejść bez pudru i fluidu (a niestety takich jest sporo):
Ne niszczcie sobie cery jakimś badziewiem, bo jak widać bez tony makijażu też można wyglądać ładnie :)

Carmellia

Ładnemu we wszystkim ładnie ale niekoniecznie przeciętnym. Uroda to nie tylko cera ale również i rysy, które można za pomocą make-upu modelować. Oczywiście robiąc to nieudolnie można sobie zaszkodzić ale doświadczona wizażystka jest w stanie dodać naprawdę dużo atrakcyjności bardzo przeciętnym osobom. To co sprawdzi się u Odette niekoniecznie da ten sam efekt w przypadku większości statystycznych kobiet. Bywają ludzie którzy jedzą na potęgę, niewiele się ruszają a mimo to nie tyją. To jeszcze nie oznacza że większość z nas może sobie pozwolić na taki styl życia i nie popaść w otyłość. Część będzie skazana na to aby wylewać siódme poty na siłowni a rady wieszaków aby rzucić to wszystko w diabły i iść z nimi do cukierni potrafią czasem porządnie zirytować.

Carmellia

...po przeczytaniu komentarza nasunął mi się taki argument filmweb=serwis modomat;już wiem czemu zawiesiłem użyteczność konta na portalu.Bardzo przepraszam ale...też właśnie "musiałem" się wypowiedzieć o "zdolnościach zawodowych"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones