Olaf Lubaszenko

Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko

7,3
25 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olaf Lubaszenko

Pytam sie dlaczego pan Olaf Lubaszenko nie zabiera sie za druga czesc tego klasyku ? Czy tylko w USA moga powstawac II,III czesci filmow (Bad Boys, Men in Black - duzo aby wymieniac).
Pewnie wieksza czesc osob na tym forum zgodzi sie ze mna ze nie wazne czy bylby lepszy od oryginalu czy rownie dobry zapewne cieszyłby sie ogromnym zainteresowaniem takze panie Lubaszenko zbieraj stara gwardie i do dziela :D

Ponad 10 lat karmiono nas jakimis pseudo romant. komediami, DOSYC pora na chlopaki nie placza II

patrol69

zgadzam się z tobą, co do chłopaków nie płaczą bardzo bym chciała żeby też zrobił poranek kojota, bo sztos to mógł zrobić, a chłopaków nie płaczą i poranka kojota też by mógł.

kinomanka_13

calkowicie z glowy wypadla mi druga czesc po latach SZTOSu. Mozna? - mozna! I calkiem przyzwoicie sie ogladalo. Na forum chlopakow nie placza jest ponad 600 tematow w tym 3/4 prosby o tego typu filmy ...
Co tu duzo pisac.
Gwarantowany sukces komercyjny, kasowy i miliony ludzi w kinie.

patrol69

Miliony ludzi w kinie? Przypominam że to Polska a nie Ameryka. Sztos 2 został wyśmiany nawet za granicą. Nie dość że plakat zjechany kompletnie od chamerykanów, to jeszcze scenariusz pisany na kacu.

Bartonson12

Niestety polskie kino kuleje juz jakos od 1995 roku, ale czasem zdarzy się wypuscic cos dobrego np Ide.
Olaf nie powinien robic Cnp 2 bo wyszłoby jeszcze gorzej niz Sztos 2

kashmir23

Jeśli Polsce się trafi jakiś dobry film to nie jest to niestety komedia. Dostaliśmy ostatnimi czasy i tak dosyć porządne widowisko: Chce się żyć, Jestem Bogiem i właśnie Ida. Co ciekawe we wszystkich tych trzech produkcjach gra Dawid Ogrodnik. Świetny aktor młodego pokolenia. Liczę że powiedzie mu się za granicą( jeśli chce spróbować ).

Bartonson12

scenariusz kurde panie pazdzioch, inaczej nie da rad cokolwiek skrecic...jest sztos2 i co? scenariusz

waclawsmietana

W Polskich komediach scenariusze są pisane na kacu, przy żartach z ,,chamsko'' czy ,,dzidy''. Ot co, Polscy scenarzyści.

Bartonson12

Brak dobrych scenariuszy komediowych to nie tylko polski problem. Jak pojawi się naprawdę wybitna komedia (nie ważne czy "intelektualna" czy "głupkowata" ) to jest wydarzenie. A wystarczy cofnąć się o trzy dekady, wtedy jakoś ludziom się chciało/potrafili

waclawsmietana

Chociaż taki plus że nasze filmy sprzed trzech dekad są cały czas w TV. Młodzież się chociaż z nimi zapozna, i porówna do crapu wychodzącego dziś.

waclawsmietana

Po prostu reżyserzy, którzy stworzyli tamte filmy już wyczerpali swój potencjał..a nowi to nieoczytane dno. Wystarczy popatrzeć jak Polacy głosują w wyborach parlamentarnych [włącznie ze znanymi osobistościami], aby przekonać się, że coraz gorzej z myśleniem, światopoglądem, trzeźwością umysłu - a bez tego nie da się wymyśleć ciekawego scenariusza.

Polska upada włącznie ze wszystkim

Ktoś napisał, że jest ogólny deficyt ciekawych filmów komediowych na całym świecie - szczególnie komedie. Patrząc na okres po 2000 roku, to nie do końca...tzn prawda tylko częściowo
Jest wysokie prawdopodobieństwo, że lada chwila powstanie ciekawy film komediowy zagraniczny, a bardzo niskie, że będzie to polski
Ja nawet Wam napiszę jaka będzie kolejna komedia. nawet podam orientacyjnie tytuły:
Kochanie - miłość najważniejsza
Kochanie, czy nadal mnie kochasz?
Kochać i jeszcze raz kochać
Rodzina najważniejsza
We dwoje raźniej :)
Testosteron 2 i 1/2


patrol69

już by nie było tak śmieszne jak I część.
Poranek Kojota to bardzo podobny styl do "Chłopaki nie płaczą", więc tak naprawdę Lubaszenko zrobił jakby 2 część
Trzecia już się nie uda.

Zobacz na inne filmy. Może tylko 1% z nich ma udane kontynuacje....

patrol69

tak scenariusz pisze się tylko raz

użytkownik usunięty
patrol69

Sam chętnie obejrzałbym ,,Chłopaki nie płaczą 2'', ale sądzę, że Olaf nie nagra tego filmu z dwóch powodów, po pierwsze na filmie ,,Sztos 2'' stracił pieniądze (chociaż film zarobił bardzo dużo i frekwencja była bardzo duża jak na średni film, bo 604 tys. widzów w całej Polsce). ,,Chłopaki nie płaczą'' mogą także nie powstać, bo reżyser może chcieć zabrać się za coś innego. Teraz Olaf Lubaszenko nigdzie nie gra, nic nie reżyseruje, cały czas choruje, przeszedł operację i tylko czekanie na następne produkcje, a trwa to długo. Podobnie Linda, Huk, Machalica nic nie grają. Baka i Zamachowski występują i trzymają poziom. Wątpię, żeby były nowe produkcje z Piotrem Machalicą, nie wierzę też, że Pasikowski nagra coś z Lindą, szczerze mówiąc nie wydaje mi się, aby Tadeusz Huk zagrał jakąś pierwszą planową rolę. Teraz grają tacy aktorzy jak Tomasz Kot, Maciej Stuhr, Ireneusz Czop, Paweł Małaszyński i Borys Szyc (oczywiście można ich więcej wymienić jak Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Bartłomiej Topa czy Antoni Pawlicki i jeśli kogoś zapomniałem to przepraszam). Z aktorek Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant i inne. Także brakuje mi Krystyny Jandy, Adrianny Biedrzyńskiej, Bożeny Dykiel i Renaty Danceiwcz, ale one też teraz rzadko grają.

patrol69

Moim zdaniem bez Freda to nie byłoby to samo, lecz za drugą częścią jak najbardziej jestem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones