Olaf Lubaszenko

Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko

7,3
25 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olaf Lubaszenko

zachowuje się i wygląda, jak parodia samego siebie

tellmesomething

No skończył się dostał zawału w Barwach szczęścia i tu kończy się jego kariera aktorska.

dominik1989

wciąż mam nadzieję, że się podniesie

tellmesomething

Dobiła go chyba nieudana kontynuacja sztosa.

dominik1989

Mógłby nakręcić coś jeszcze w stylu "Poranek kojota" i " Chłopaki nie płaczą" :-)

eva502

i 'E=MC2', brakuje mi takich dobrych polskich komedii, w dobie tego romantycznego i kretyńskiego szajsu.

Bruce_Lee

Dokładnie! Stare dobre czasy...
Teraz liczy się tylko kasa i komercja.

tellmesomething

Nie wiem, jak można było się tak zapuścić. Pewnie grubo ponad 120 kg waży, jak tak patrzę na jego zdjęcia. Wstyd.

Luis Garcia

fajny on jest , ja go bardzo lubię nawet z tymi 120 kg.

kinomanka_13

Ja nie mówię, że nie jest "fajny", bo charakter i umiejętności aktorskie przez to że przytył zapewne mu się nie zmieniły, ale mógłby zachować trochę oleju w głowie i nie doprowadzić się do tak nieprzyzwoitego stanu...

Luis Garcia

On jest chory i dlatego tyle.

Szarobure

chory na co?Na zespół Ronalda Mcdonalda?

TheAmazingPudding

No tak, bo tyje się od żarcia, to oczywiste. Są rózne choroby od których rośnie masa ciała, niezależnie od tego, co sie je, np niedoczynnność tarczycy, zaburzenia kory nadnerczy, PCOS, choroba Hashimoto... Są też leki, od których się tyje - antydepresanty, kortykosteroidy, inhibitory wydzielania kwasu żoładkowego... Jeśli sie na czymś nie znamy, to najlepiej się nie wypowiadać.

Szarobure

no co ty?

TheAmazingPudding

Nie, no sorry, ze tak na Ciebie trochę najechałam, ale po prostu dobijają mnie stereotypy. Moja siostra przytyła od leków i naprawdę szlag mnie czasami trafia gdy czytam takie komenty. Ale nic do Ciebie nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones