Olaf Lubaszenko

Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko

7,3
25 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olaf Lubaszenko

kiedy zrobi podobny film do
Chłopaki nie płaczą
Poranek kojota
E=mc²

hamerp91

zrobi zrobi ;)

luquepl

a skąd wiesz ? ja też bym chciała żeby zrobił podobny film do chłopaków nie płaczą i do poranka kojota.

kinomanka_13

trzy filmy chlopaki nie placza ,poranek kojota , e=mc2 sa filmami wychodzacymi prawie rok po roku
pozniej zapewne nastal brak pomyslow , w obecnych mediach , forach roi sie od prosb czy jakiegos rodzaju marzen by powstalo cos tak kultowego.. oczywiscie byly starania by powstalo cos o podobnej tematyce ale wynik raczej nie odzwierciedlil zamiarow : mam na mysli , czas surferow czy weekend.wedlug mnie nadejdzie taki czas

choc osobiscie sam sie dziwie czemu przez tamten okres wychodzilo naprawde duzo fajnych filmow nie tylko gangsterskich ale takze i w tematyce np. wojennej a teraz mamy praktycznie zalew seriali ktore sa takie same lub filmow ktore sa pseudo komediami romantycznymi

hamerp91

Wątpię w to. Nawet jeśli faktycznie doszłoby to do skutku to wyszedłby z tego kolejny 'Weekend' z żartami w stylu Kac Wawa. Bo to się najlepiej sprzedaje i przy tym Polacy się bawią. A pod szyldem "nowe chłopaki nie płaczą" widownię w kinach mieliby zapewnioną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones