Olaf Lubaszenko

Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko

7,3
25 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olaf Lubaszenko

Trzymaj się Olaf, musisz wygrać z chorobą bo jesteś super bardzo bym chciała żebyś nakręcił podobny film do chłopaków nie płaczą albo do poranka kojoty.

kinomanka_13

A ja bym bardzo chciał, żeby Olaf Lubaszenko nakręcił film, który by poziomem był choćby zbliżony do Sztosu - dla mnie jest to niemal arcydzieło.
Poza tym również życzę powrotu do dawnej formy - będzie trudno, ale ludzie nie takie rzeczy znoszą. Szczerze życzę powodzenia i czekam na następne "niemal arcydzieła" :)

Ciepiel

oglądałam sztos ale trochę ten film mi się podoba. Ale chłopaki nie płaczą albo poranek kojota to zajebiste komedie Lubaszenko. Szkoda że teraz Lubaszenko tak mało gra uwielbiam go za to że jest zajebistym aktorem, i za rolę scenarzysty w 13 posterunku.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Dołączam do Was, aby Olaf Lubaszenko znów był zdrowy, szczupły.

Co mu jest? Bo nie jestem w temacie?

użytkownik usunięty
AndcRew

Olaf Lubaszenko przeszedł ostatnio operację pomniejszenia wątroby, wcześniej bardzo tył. Mało przez to grał. Aktor jest także inteligentny i nie lubi głupoty, dlatego na dzisiejsze czasy mało reżyserów lubi go obsadzać. To wielki aktor, chociaż nie ma szkoły aktorskiej, ma dar, wielki talent (polecam takie filmy jak ,,Psy'', ,,Kroll'', ,,Operacja Samum'', ,,Demony wojny według Goi'' w reżyserii Władysłąwa Pasikowskiego oraz ,,Egoiści'' Mariusza Trelińskiego. Aktor podobał mi się także w ,,Sonata marymoncka'', ,,Życie Kamila Kuranta'', ,,Zabić Sekala'', ,,Pierwszy milion'' i ,,Moja Angelika''. Olaf Lubaszenko kręci często filmy. Jest on w porozumieniu z Cezarym Pazurą i oboje nawzajem obsadzają się w filmach (nie jest to wiadomość oficjalna i to tajemnica, ale powiedziałem Tobie, ponieważ chcę, aby jeden i drugi grał w dobrych filmach jak ,,Kroll'' czy ,,Psy''). Olaf Lubaszenko ma także kobietę Hannę, od tego czasu jak ją poznał zwolnił tempo. Wolałbym, aby grał częściej, był już zdrowy i szczupły.

W 1991 roku Olaf Lubaszenko zdał eksternistyczny egzamin aktorski

użytkownik usunięty
dominik1989

Niestety dziś bardzo łatwo się roztyć poprzez szkodliwe jedzenie. Większość ludzi nie daje sobie z tym rady, to nie jest przypadek że tyle osób tyje i to nie nawet że bardzo się objadają tyle że wszystko co jemy jest bardzo ciężkostrawne z dużą ilością chemii.

Olaf leczy się też z depresji. Najprawdopodobniej to ona przyczyniła się do jego wzrostu wagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones