Oleg Yankovsky

7,8
351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oleg Yankovsky

Jak to się dzieje że o polskich pseudo aktorach trąbi się na prawo i lewo, a o kimś kto był jednym z największych polskich aktorów i którym możemy się poszczycić nikt nie słyszał ?

Levon_V

może dlatego że nie jest on polakiem?

KingFake

http://pl.wikipedia.org/wiki/Oleg_Jankowski
wytnę ci żebyś nie musiał się wysilać :) "Oleg Iwanowicz Jankowski, ros. Олег Иванович Янковский, transl. Oleg Ivanovič Ânkovskij (ur. 23 lutego 1944 w Żezkazganie, ZSRR, zm. 20 maja 2009 w Moskwie) – rosyjski aktor teatralny i filmowy oraz reżyser polskiego pochodzenia"

Levon_V

Zadałem sobie trud już wcześniej by sprawdzić co to za jeden i wyczytałem że jego jedynym pokrewieństwem z naszym krajem jest ojciec, który był polakiem, ale potem i tak zmienił imię na Iwan. A sam Oleg urodził się w Kazachstanie.

KingFake

Teraz dopiero przeczytałem. Sorry, to jeśli twój ojciec jest Polakiem to Ty nie jesteś tak?

Levon_V

Poważnie pytasz? No niekoniecznie.

Levon_V

Zgadzam się w 100%. Wstyd, że w Polsce nie mówi się praktycznie wcale o takich talentach.
ps: kolega KingFake pierd.oli kocopoły, aż żałuje że to czytam.

JulaBalula

No cóż co poradzisz, ale niestety obecnie jest zafascynowanie "Igrzyska śmierci", "Zmierzch" i inne nastawione na akcję i efekty specjalne kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones