Olga Bołądź

7,0
24 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź

No nie wiem, jak dla mnie jest strasznie denerwująca i nienaturalna.

blackberry00

Olga a nie Olba*
Mnie nie denerwuje. Lubię ją nawet.

Anaissa

Kurcze.Jesteś chyba w każdym temacie i wszędzie piszesz jakieś jedno zdanie. Jesteś w tej aktorce zakochana czy jak,że tak okupujesz jej profil i piszesz byle napisać?Bo coś tu chyba jest na rzeczy.

mgielka007

A co zakazane to jest. W ogóle to nie tylko u niej jest w prawie każdym temacie. U innych z 50 aktorek też dużo napisałam.]
Ja pie.rdole człowiek za byle gó.wno jest krytykowany. I nie jestem w nikim zakochana co ci do tego!

Anaissa

Dziewczyno jak już piszesz to pisz sensownie i bez przeklinania.To co napiszesz pozostanie w sieci po wsze czasy i świadczy o Tobie.Można wyrazić sprzeciw lub niezadowolenie nie używając wulgaryzmów. Takie zachowanie świadczy o niedojrzałości.Tylko zapytałam dlaczego wypowiadasz się w każdym temacie bo gdzie nie wejdę to widzę Twój komentarz,który zresztą nic nowego do rozmowy nie wnosi.Twoja sprawa.Pamiętaj ważna jest jakość a nie ilość jeśli rozumiesz co mam na myśli.Żegnam

użytkownik usunięty
mgielka007

Klej wary i skącz się czepiać pożądnych ludzi.

Kolejna kulturalna małolata. To Anaissa się doczepiła do przedmówczyni a Ty się czepiasz do mnie więc Twój komentarz chyba tyczy się również do Was.W dodatku mieszasz się w czyjąś rozmowę.Nie masz co robić?

użytkownik usunięty
mgielka007

W sumie to nie, bo mam wolne do października :) Pozwól, że się jeszcze trochę poczepiam, ok?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones