Oliver JamesIII

Oliver James Hudson

7,5
621 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oliver James

No dobra z tym blondem może przesadziłam, ale napewno jego fryzurka nie przypomina tej z Raise your voice albo What girl wants :]
Ma jaśniejsze włosy i wyprostowane, nie wygląda juz tak super :(
Nie wiem tylko czy to zdjęcie jest jakieś nowe, ale wygląda na aktualne...Znalazłam jak szperałam w necie :)

Seniorita_Paulita

Wiem o jakie ci zdjęcie chodzi i przyznam że do niego blond włosy ble ble ble ale to nie jest takie zaaktualne zdjęcie!!!
Oliver james ma czarne no i bardziej brązowe włosy i farbuje sobie też jeśniejszym kolorem podobny w Szansie na sukces !!!
Pozdro kinomanka 15 :-)

Kinomanka_18

NA tym zdjeciu jest w takiej niebieskiej koszuli no nie?
Zdecydowanie lepiej mu we włoskach podniesionych do góry najlepiej czarnych :]

Seniorita_Paulita

Nie widziałam tego zdjęcia ale jak któras ma to umieście je tu?Ok?
Ale mi jakoś sie nie widzi on w blond włosach i jeszcze wyprostowanych.Najlepiej wygląda w Szansie na sukces.Tam jest świetny.

Klaudiiia

Proszę bardzo:
http://i22.photobucket.com/albums/b301/babyshev/oLiverjames2.jpg [i22.photobucket.com/alb...]

;]

Seniorita_Paulita

Aaaaaa.Widziałam gdzieś to zdjęcie.I tak mi sie nie pdoba.Ale dzięki za link.Zapraszam do mnie;)

Seniorita_Paulita

właśnie przed chila widziałam to zdjęcie w necie :) i chcuiałam to je dać ale widze że ktoś mnie ubiegł :)
ale Oliver i tak jest lepszy w ciemnych choć tak też fajne wygląda ,ale to juz nie to samo

Silver_Apple

Oliver jest naprawde śliczny ale wersja WAGW mi się najbardziej podibała i w szansie na sukces nie przepadam za blondynami a mu to już napewno te włosy nie pasują !!!
Ale podoba mi się jak na nich wychodzi taki uśmiechnięty !!!
Pozdro kinomanka 15

Kinomanka_18

tak...ah ten jego uśmiech... =]

Seniorita_Paulita

Nio ten uśmiech powala wogule mnie to wszystko powala !!! Jest taki śmieszny i na luzie !!!
Jego wygląd jest boski ten głos i cud motor w WAGW był tam super tak samo jak w szansie na sukces !!!
Pozdro dla fanek Olivera jamesa !!!

Seniorita_Paulita

a z drugiej strony nie jesteście ciekawi jak Oliver wygląda teraz ?

Silver_Apple

ja jestem i to zawaliscie ciekawa... jak odbrze pojdzie to zobacyzmy a material girls... mam nadziej ze duzo tam gra :P w sumie nie bedzie tak bardzo bardzo aktualne ale beradziej niz te co ostatnio widzialam... :P

Cuja

Cuja muszę Cię zmartwić fakem że Oliver James najprawdopodobniej nie gra w Material girls, tu jest jakis błąd :(

Seniorita_Paulita

on tak zauwazylam juz...szkoda ale na wszelki wypadek i tak to trzeba sprawdzic... jesienia ma wyjsc jakis serial z nim 'The Innocence Project" tak gdzies przecyztalam... nie wiem na jakim programie to bedzie leciec ale napewno nie w polsce...moze sie bedzie jednak dalo scignac, ja jestem ciekawa jak teraz wyglada ;)

Cuja

Na stronce http://www.oliver-james.net/ [www.oliver-james.net/] jest wspomniane o serialu "The Innocence Project", będzie to serial o studentach prawa i jeśli dobrze zrozumiałam to będzie leciał na BBC:)

Madness

no ja tez tak zrozumialam.... ale nie am dostepu do BBC :P wierze w ludzi ktorzy zamieszcza to w necie

Cuja

a ja mam BBC, więc jeśli będzie leciał właśnie tam to super ;] I czasami jeszcze dają polskie tłumaczenie na dole ekranu ;D

Seniorita_Paulita

czekajcie, czekajcie...Ten serial będzie leciał na BBC ONE...a tego kanału to już nie wiem czy mam ;/
A i Oliver zagra tam Nicka - czarującego kolesia który zawsze dostaje to czego chce - tak wyczytałam ;]

Seniorita_Paulita

Czy ktos zna jakiś dobry film z Olivierem Jamesem:) Oprócz oczywiście Czego pragnie dziewczyna i Szansza na sukces;)

nata_18

nikt nie zna bo oprócz tych dwóch już żadnych narazie nie ma ;]

Seniorita_Paulita

a co do tego ,,The innocence project" to szkoda że nie będzie leciał na BBC prime, bo właśnie ten kanał mam ;]

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Ty wiesz co to jest wogóle BLOND? A widziałaś może Hilary to sobie porównaj co to znaczy blond włosy!

Nie naprawde wiesz nie rozrózniam kolorów...=|
Mogłabyś przeczytać wszystko a nie tylko tytuł posta a dopiero później sie wymądrzać.

użytkownik usunięty

Pewnie ze przeczytalam WIEC PO CO TEN TYTUL?? Moze nie masz tej swiadomosci, ale to wlasnie tytul najbardziej rzuca sie w oczy ze swoim "Blondem".

Oj Poziomko szczegółów się czepiasz ;P
może i ten BLOND powinnam wziąć w cudzysłów albo napisać cos innego ale już przepadło ;]
Było minęło...poza tym nie chcę się z Tobą kłócić ^_^
Każdy kto przeczyta nie tylko tytuł zrozumie że nie chodziło mi o kolor włosów a'la Hilary Duff :P

Seniorita_Paulita

Oj tam, nie ważne czy blond czy ciemne. Dla mnie i tak jest boski:P Ajj żeby się tak kiedyś do mnie usmiechnął- marzenia:P

iLkaxD

No i Luna dzieuję Ci za dobre podsumowanie i zakończenie mam nadzieję moich sporów z Poziomką ;]

Seniorita_Paulita

Mmmmm... on jest cudowny!!! Tak pieknie się usmiecha... Ale dla mnie lepiej wyglądał w "Szansie na sukces" i eeee... brzydko nazwałam hilary jak go przewaliła :

Mary_Jules

o co chodzi że Hilary go przewaliła bo nie kumam ;] ;] ;]

Seniorita_Paulita

To ja Ci powiem żebyś skumała to Pronto jej chodziło o to że w Szansie na sukces jak Dżej całował się z tamtą dziewczyną co Teri go zobaczyła... I wtedy wybiegła Teri z płaczem Dżej poleciał za nią a Teri go popchneła ehh ale taka rola !!!
Pozdro :-)

Seniorita_Paulita

Mam takie zapytanie, ma ktoś jeszcze to fotkę z blond włosach, szukałam jej już parę razy , ale nigdzie nie mogę znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones