Oliver JamesIII

Oliver James Hudson

7,5
621 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oliver James

Tak więc spory czas temu ukradłam filmiki z jego utworami z jego prywatnego myspace i wrzuciłąm na youtube (stwierdziłam ,że ma super głos ,a na youtubie więcej ludzi to zobaczy także wstawiłam :D ) po jakichś dwóch latach ,zobaczyłam ,że założył sobie swój kanał na youtubie z nowymi nagraniami :D Oczywiscie te moje wrzucone miały bardzo dużo wyświetleń ze względu na "długi pobyt" na youtubie :D Po jakims czasie patrze ,że mam wiadomośc od niego z prośba czy mogłabym usunąć jego nagrania gdyż ludzie szukający jego utworów w pierwszej kolejnosci widzą mój kanał ,a nie jego :D oczywiscie zgodziłam się bo przecież to ja bezczelnie ukradłam nie swoje :D On zaproponował mi w ramach swojej wdzięczności ,że jesli jestem fanem to może mi wysłać zdjęcie ze swoim autografem :D Ja pomyślałam ,że pewnie ściema ale co mi tam i podałam adres i w ogóle , napisał ,że postara się wysłac jak tylko znajdzie czas :D no to ok, chyba po jakichs 4 miechach dostałam wielką koperte a w niej: pl.tinypic.com/r/wsqtxu/8 , wiem ,że to nie jest jakiś wybitny aktor na skale światową ale ja się ucieszyłam bo bardzo miły gest z jego strony :D

martitta483

To fajny facet jak tak :):) Pozdrawiam

martitta483

obejrzałam z nim film i weszłam na jego stronę w poszukiwaniu innych ciekawych z jego udziałem, no i trafiłam na Twój komentarz. Tak więc zarówno Twoja historia jak i jego gest bardzo mi się spodobały, naprawdę bardzo miło z jego strony! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones