Olivia CookeII

Olivia Kate Cooke

7,6
12 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Cooke

Dopiero dwa odcinki Bates Motel za nami, a ja już się w niej zakochałem *.* Oczywiście jest to
miłość czysto platoniczna, jak do osoby fikcyjnej :)

FlashBack

Moje serce też już zdobyła. XD

FlashBack

Moje też :D Wygląda jak młodziutka Jessica Alba :D

FlashBack

Dziewczyna ma piękne oczy :) Zobaczymy, czy zostanie z nami na dłużej...

użytkownik usunięty
vampire_knight

Zgadzam sie ,oczy ma naprawde przepiekne;)

ona jest super :D

vampire_knight

"Zobaczymy, czy zostanie z nami na dłużej..."

Oby nie, niech ją Norman zadźga.

użytkownik usunięty
FlashBack

Dla wszystkich zakochanych w Olivii C. a raczej w Emmie z serialu B.M . Polecam zobaczyć wywiad z nią (wpiszcie w google: Olivia Cooke at A&E Network's Bates Motel Premiere) podałbym link, ale tu nie można więc poszukajcie w googlach i zobaczcie:) Wywiad jest bardzo fajny, polecam. Nie jest z tłumaczeniem, ale zawsze możecie popatrzeć na Olivie:))))

kuurde, ona jest po prostu niesamowita; taka naturalna i spontaniczna <3. Mam nadzieję, że się wybije i zobaczymy ją jeszcze w wielu dobrych produkcjach :).

FlashBack

Obrzydliwy pingwin.

użytkownik usunięty
Otsoa

aj tam jaki pingwin:D

FlashBack

Podzielam opinie... jej oczy mocno zapadają w pamięć. Generalnie według mnie, jako aktorka, dzięki swojej urodzie wyróżnia się nieco spośród reszty.
Rozśmieszył mnie też jej komentarz w pewnym wywiadzie: "I got the [character description] for Bradley and the one for Emma, and I thought, "Well, I'm not sexy, so I'll go for Emma.""
Albo jest przesadnie skromna, albo do tej pory słyszała opinie wyłącznie takich osób, jak np. Otsoa... Jakieś nieporozumienie :)

użytkownik usunięty
komx

Jak dla mnie i Bradley i Emma są ładne... Wątpię tylko żeby taki chłopak jak Norman je zainteresował. W realu Bradley najładniejsza w szkole, pewnie miałaby jakiegoś superfaceta, a Norman byłby odstającym od grupy samotnikiem...

FlashBack

Trochę jej współczuje, że Norman tak się w stosunku do niej zachowuje ale i tak mam nadzieję, że będą razem. ONA JEST NAPRAWDĘ PIĘKNA :)

kolm

śliczna jest <3 i fajnie gra w Bates motel <3

FlashBack

taka młoda Kate Winslet. A ten jej asystor kaszlu to serialowa best gadżet ever :)

FlashBack

Nie dziwię się, jest prześliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones