Olivia Munn

Lisa Olivia Munn

7,0
6 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Munn

Pierwszy raz zobaczyłem ją w Magic Mike i cóż, nie miała zbytnio wymagającej roli i nie rzuciła się też jakoś specjalnie w oczy – zagrała po prostu przyzwoicie, zwyczajnie.
Dopiero w serialu The Newsroom zwróciłem na nią uwagę, która z biegiem czasu przerodziła się w fascynację jej postacią. Bardzo dobrze wykreowała kobietę, która pozornie jest twarda i niezależna, jednak pod tą maską tak naprawdę jest wrażliwa i trochę bezradna. Moim zdaniem Olivia świetnie popisała się w 6 odcinku, sprawiając, że jej postać stała się jeszcze głębsza.
Podsumowując, jest dobrze i ucieszyłbym się, jakby dostała jakieś ciekawe role po The Newsroomie i Magic Mike'u (:

pietrox2

Mnie się podobała w Magic Mike'u. Faktycznie nieduża rólka, ale uważam, że zagrana tak, że postać Joanny wydała mi się dużo bardziej wiarygodna niż postać Brooke, siostry Adama.
Brooke można było fajnie rozwinąć, pokazać jakieś emocje, a tu...no kurczę mogła konkurować z ekspresją pewnej aktorki grającej w pewnej sadze o wampirach.
A Joanna była ciekawa. Przykuła moją uwagę bardziej niż prężący się panowie.
Też mam nadzieję, że Olivia zagra gdzieś, gdzie będzie mogła pokazać swój talent

Verdinna

Obejrzyjcie "Jak ona to robi", ma tm drugoplanową rolę, ale naprawdę widać w tym filmie, że jest DOBRĄ aktorką! No i wygląda tak, że ohhh.... ;-)

JABOL666

Dokładnie. Ona ma coś takiego że od razu rzuca się w oczy, ma ekranową charyzmę a to podstawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones