Olly Alexander

Oliver Alexander Thornton

7,8
1 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olly Alexander

jestem w nim kompletnie zakochany a w jego muzyce jeszcze bardziej

Viljar

ja właśnie też całkiem niedawno odkryłam, że ma zespół i po prostu jaram się strasznie, bo jego muzyka jest niesamowicie dobra!

Viljar

Years & Years grali 23 sierpnia w Katowicach :D a płytę wydadzą w przyszłym roku :)

muffin_kills

Jestem mega ciekawa jeśli chodzi o płytę! A na żywo to musi być coś, mam nadzieje, że nas jeszcze odwiedzą;)

Viljar

Mają baardzo dobrą muzykę i wystarczyło mi przesłuchać kilka piosenek, żeby ich pokochać..

Viljar

a cover Breathe jest nieziemski! :D

Viljar

22 czerwca - nowa płyta.

Zwykle nie słucham takiej muzyki, ale Years & Years jest chwalebnym wyjątkiem od reguły. Niesamowity klimat utworów.

Viljar

Dwa dni temu byłam na ich koncercie w Poznaniu i wyszłam kompletnie zakochana. Olly jest przeuroczy, ma świetny kontakt z publicznością. Widać, że bardzo cieszy go fakt, że tak wiele osób przychodzi na ich koncerty, a jednocześnie jest tym zdziwiony. Jego mina, gdy zobaczył tłum na Dziedzińcu Różanym była bezcenna.
No i jest fanem Paluszków firmy Lajkonik, co tylko dodaje mu uroku.
Także, jeśli macie możliwość zobaczenia Years&Years na żywo, nie wahajcie się!

katiemcr

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią, ponieważ też byłam na tym koncercie i mam takie samo zdanie :)

katiemcr

haha ja tak samo, też byłam na koncercie Years&Years ostatnio w Poznaniu i muszę przyznać, że Olly ma po ptostu niesamowitą charyzmę i właśnie tak jak mówisz - ma świetny kontakt z publicznością, wystarczy, że sobie raz klaśnie w ręce a cały tłum już klaszcze w rytm muzyki :D straasznie niecierpliwie czekam na kolejne koncerty i kolejne filmy z Ollym :3

katiemcr

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jestem z Poznania i mnie to ominęło! :<

katiemcr

Ja byłam na OWF w tym roku i przyznaję, że na ten koncert nie liczyłam jakoś specjalnie, choć zespół znam i lubię. A wyszło na to, że na Y&Y bawiłam się najlepiej i wróciłam w nich totalnie zakochana. Olly jest cudowny, od razu złapał kontakt z publicznością. Z chęcią wybiorę się na nich raz jeszcze.
PS. Zazdro dla dziewczyny, którą Olly wziął z tłumu na scenę i razem zaśpiewali i zatańczyli jeden kawałek. Laska wygrała życie.

lowgravity

Też byłam teraz na OWF i to był mój trzeci koncert Years&Years. Olly nadal kipi pozytywną energią, cudownie bawi się na scenie i wie dokładnie, że jego taniec powoduje dziką radość wśród tłumu.
Akcja z tą dziewczyną była super! Bardzo jej zazdroszczę!

Viljar

o żesz F***ck.... to faktycznie on, a ja się patrzę na fotki i myślę, skąd znam typa.... WOW. Świetny aktor i świetny wokal + genialne teksty... koleś ma potencjał!

Viljar

Ja byłam teraz w marcu na jego koncercie w Warszawie ;) to najlepszy koncert na jakim byłam, a Olly jest bardzo pozytywnym kolesiem; )

Viljar

Aż w szoku jestem, że nikt cię tu od zboków nie zwyzywał (wiadomo jak to jest w Polsce). Olly nie ukrywa, że jest gejem, ale mnie tam jego orientacja nie przeszkadza. Chłopak ma zaj#bisty głos i reszta mnie nie interesuje :)

Viljar

Cudowny, wrażliwy, kariera jego się rozkręci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones