Omar Sy

8,5
29 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Omar Sy

Myślałem, że Dujardin jest niepokonany, a jednak znalazł pogromcę...

warzachew

Obaj zagrali świetnie i moim zdaniem trudno jednoznacznie stwierdzić, który lepszy.

rzyczki

Fakt, ciężko stwierdzić, który lepszy, gdyż obie role są zupełnie inne, ale Omar Sy zagrał fenomenalnie!

warzachew

Sy zdecydowanie lepszy.

warzachew

jestem w nim zakochana po obejrzeniu nietykalnych :)

Filmolubna82

Jak większość polek w czarnych :>

h_pat

hahaha nie sądzę. nigdy mnie nie kręcili czarnoskórzy i ich gabaryty :P

Filmolubna82

Dobrze wiedzieć, że jest jeszcze ktoś z poczuciem humoru :D

h_pat

no ba :) poczucie humoru u facetow dziala na mnie jak to co na te amatorki czarnoskrych ;))

użytkownik usunięty
warzachew

W dodatku jako pierwszy czarnoskóry aktor zgarnął najbardziej prestiżowe aktorskie wyróżnienie we Francji. :)

"W dodatku jako pierwszy czarnoskóry aktor zgarnął najbardziej prestiżowe aktorskie wyróżnienie we Francji. :)"

mysle, ze to było decydujące.
i druga sprawa, chcieli dosrac Amerykanom na zasadzie "dajcie Oscara naszemu, ale my tu mamy lepszych".

druid_3

Sy był żywiołowy i niewątpliwie 99 % sukcesu tego filmu to jego zasługa, ale nagroda bez dwóch zdań należała się bardziej Dujardinowi.

warzachew

Francuzi bardziej się znają niż Amerykanie :)

lestek190

Czy ja wiem... W Cannes Jean otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora ;) I dla mnie był lepszy od Omara Sy. Takich nierozgarniętych, szalonych, bezkompromisowych młodych osób jak osobę, którą zagrał Sy było w filmach setki. Rola Dujardina to coś świeżego i nowego we współczesnym kinie. Odegrał ją niesamowicie przekonująco jak najlepsi z tych starych, dobrych lat.

warzachew

Dujardin zdecydowanie lepszy od Omara Sy. Nawet Cluzeta wyżej cenię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones