Oona ChaplinII

Oona Castilla Chaplin

7,3
5 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oona Chaplin
majkaaxm

I jest świetna, wygrywa każdy niuans. W dodatku prześliczna :-)

ACCb

W ogóle świetny serial, szkoda, że filmweb jeszcze nie zauważył, że coś takiego istnieje :)

Jud

Najzabawniejsze jest to, że dopiero po przejrzeniu jej filmografii zorientowałam się, że grała w "Sherlocku". Tam jest zupełnie inną osobą... Naprawdę niesamowita aktorka.
A "Dates" to całkiem nowy serial, sprzed miesiąca. Nie mam pojęcia, jak szybko filmweb reaguje...

ACCb

świetny serial,szkoda że tylko 9 odcinków

kacper_1

obejrzałam na razie 3 odcinki ''Dates'' i baardzo podoba mi się jej gra. jest niesamowita.

metallica95

ja właśnie skończyłem 9 :/ życiowy serial

kacper_1

Mi zostały 2 odcinki, naprawdę świetnie się ogląda, szkoda, że takie krótkie.
Co do aktorki - najlepsza postać z całej serii, rewelacyjna gra, mimika i uroda :)

WithNight

Ja próbowałam dodać ten serial, ale pokazał mi się komunikat, że został już zgłoszony do weryfikacji. Tylko, że to było z miesiąc temu i dalej nic :( A szkoda, bo mi też się bardzo podoba i fajnie by było jakby się znalazł w bazie filmwebu. A Oona w każdej roli dla mnie rewelacyjna :)

galazkaa

wlasnie zaczelam ogladac:) Skinsow kocham wiec mam nadzieje, ze Tworcy Skinsow nie zawioda:)

UckerLove

DATES jest świetne, uwielbiam ten serial, a Oona jest tam wspaniała, polecam

majkaaxm

wie ktoś czy będzie II sezon ? czy to tylko jedno sezonowy serial ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones