Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Moja ulubiona postać z Władcy Pierścieni. ŚWIETNA kreacja, doskonale zagrana! 11/10

Froogo

popieram :D 12/10 ode mnie za tę rolę

Sylwia_15973

świetna rola:)

Froogo

Bez dwóch zdań : )

Mithrellas

Zgadzam się :D

Froogo

za to ze taki sliczny i

Froogo

Moja też ;3

AleksandraXx

Zgadzam się w 100% :D

Froogo

miał szczęście, że dostał szansę na zagranie w takim majstersztyku, de facto moim zdaniem jego najlepsza rola i faktycznie nawet gdy czytam książkę widzę właśnie takiego Legolasa

Froogo

Zgadzam się. Jest stworzony do tej roli tak jakby w książce postac juz byla pisana dla niego.

Froogo

Nie będę oryginalna, muszę się z Tobą zgodzić. Uwielbiam go w tej roli.

Froogo

A ja się wyłamię i przyznam, że mnie nie zachwycił. O wiele bardziej zapadł mi w pamięć Gimli;) chociaż muszę przyznać, że z jego dosyć delikatną twarzą na elfa nadaje się jak nikt inny.
Rozczarował mnie w "Piratach z Karaibów" - nie mogę nic na to poradzić, ale Bloom w ogóle mi nie pasuje jako pirat. Jest zbyt... eteryczny. Ogólnie rzecz biorąc Turner cały czas mnie irytował, sprawiał wrażenie egocentryka. Ale to tylko moje zdanie;)
Pamiętam go jeszcze jako Parysa w "Troi". Przyznam, że tam akurat odczułam do jego postaci sporą niechęć - gdyby nie fakt, że w gruncie rzeczy lubię Blooma, to przysuwałabym jego wystąpienia w filmie. Parys był takim rozpieszczonym dzieciakiem, który musi dostać wszystko, co chce. Kiedy patrzyłam, jak Hektor musiał go ratować to nóż mi się otwierał w kieszeni. Tylko czekałam, aż zgodnie z mitem ktoś go ukatrupi:/

Froogo

Zastanawia jak wiele pań piszących o tym aktorze potrafiłoby się wypowiedzieć o nim odrzucając nie to jak wygląda a gra. Bo peany na jego cześć (może się mylę) wypływają raczej doznań nie artystycznych a estetycznych.

samael1984

Ja nie jestem kobietą. I musisz mi uwierzyć, że pod uwagę biorę WYŁĄCZNIE jego umiejętności aktorskie. :) Ale być może jeśli chodzi o Panie jest inaczej.

Froogo

Orlando idealnie pasował do roli Legolasa. Żaden inny aktor nie zagrałby tej roli tak jak on.

użytkownik usunięty
Froogo

uważam, że całkiem przystojny z jego gość, ale tutaj ocenia się tylko umiejętności aktorskie, zapewniam, że jako kobieta też rozumiem w jakim celu umieszczono te gwiazdki w rogu O.O a oceny wyglądu chyba wystawia się gdzieś indziej

ps. jako legolas był genialny, ale ogólnie oceniam go na 7, choć jeszcze niedawno było 6, więc jest tendencja rosnąca

Froogo

Ja tam wolę bardziej charyzmatyczne i jajcarskie postacie.

użytkownik usunięty
Moai

Dość jajcarska postać: Gimli - świetnie się z Legolasem komponowali ;D

Froogo

Jako Legolas dał radę,wizualnie pasował idealnie,chociaż mógłby być trochę wyższy jak na elfa przystało. Co nie zmienia faktu ,że bardziej podobał i zapadł mi w pamięć aktor grający Haldira. Niestety ale jakby Legolas był postacią epizodyczną i pojawił się na ekranie na 30 sekund to nie zapadłby mi w pamięć.

Froogo

Też mi się podobał w roli Legolasa. Ale żeby od razu wstawiać mu 10?

yvonneD

Tak, jak dla mnie nawet jedna rola może zdecydować o tym, że ktoś powinien dostać 10. :)

Froogo

Oczywiście całkowicie się zgadzam jego najlepsza rola i najlepsza postać w trylogii. Tak naprawdę nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli.

jeje808

I te jego białe włosy i uszy po prostu zajebiste :)

Mela0203

oj tak, ma coś w sobie szczególnie gdy gra legolasa :), nawet niewiem jak to określić, to przez te włosy? hmm sama niewiem ale w roli legolasa znacznie różni się od realu, i niewiem co go tak wyróżnia najbardziej

użytkownik usunięty
Froogo

Oj tak tak Legolas jest jedną z moich ulubionych postaci fikcyjnych a zwłaszcza w wykonaniu Orlando <3 Chociaż nie wiem, czy jako postaci nie wolę lekko bardziej Aragorna, ale Tego jak Bloom wcielił się w Legolasa to jest nie do pobicia ;) <3

Froogo

Ależ mnie irytuje to 11/10 i może jeszcze 120%. Po to się ustala skalę żeby było wiadomo jakie jest minimum i maksimum.

TheNaturat_2

Człowieku, ale o co Ci chodzi? Pisze tak jak mi się podoba, nie pasuje? Mam to w gdzieś! Na prawdę nie wiem w czym problem...

Froogo

Ok, powiedziałam co miałam do powiedzenia. Masz to gdzieś? Takie masz prawo ;) Pozdrawiam

TheNaturat_2

A ja tam się z tobą zgadzam :D

Froogo

Zgadzam się świetnie zagrał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones