Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Na prezydenta !

użytkownik usunięty

Legolas na prezydenta ! ! !
Czy ktoś kto lubi go i Władcę Pierścieni tak jak ja mógłby sie ze mną skontaktować?

odpowiedz
Skoro uważasz, że jest taki boski to napisz do niego, przecież jest podany adres :) Fanki powiiny bliżej poznać osobę, która ich tak fascynuje a nie tylko piekny, piekny i jeszcze raz piekny. Beż przesady.

użytkownik usunięty
anjien

Ja też tak uważam
Co prawda nie zaprzecze Orlando to bardzo ładny chłopak, ale wszystkie wy dziewczyny mówicie rzeczy typu: "A jego tyłeczek, a te włoski, och chciałabym, iść do łóżka z nim!! " Ale same pewnie dojkładnie nie wiecie jaki ma charakter! Ja nie uważaam się za znawce ale serfuje pio Internecie i przeszkuje nowych informacji about Orlando (informacji a nie plotek) Dziewczyny wyluzujcie!!! Mam jego adres maila ale i tak nie robie z tego użytku! Co mu napisze? Och Orli I love you?

_<*^(@,@)^*>_
Ja też lubię Blooma, ale ograniczam się do oglądania jego filmów :P Tak samo lubię Legolasa i Willa Turnera - choć tego ostatniego trochę mniej.. ma paskudny gust jeśli chodzi o kobiety.. :P

Nie muszę do niego mejli pisać. Wystarczą mi jego filmy, a czym będzie lepszym aktorem, tym lepiej dla mnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones