Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 949 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Najbardziej podobał się

użytkownik usunięty

w "Królestwie Niebieskim " inne filmy dobre ale bez rewelacji trzeba by go obsadzic w jakieś
dobej sensacji albo kryminale jak to podźwignie to będzie git ! :D

użytkownik usunięty

Masz rację , nie miał jakis rewelacyjnych ról ,ale ja mam do niego wielka słabość. To jest po prostu mój ideał .. Śliczny :))

użytkownik usunięty

Aye to prawda, tylko, że najlepiej jak ma długie włosy. Bo w krótkich wygląda jakoś... zwyczajnie

użytkownik usunięty

We wszystkich mi się podoba. Dla niego obejrzałabym nawet najbardziej kiczowatą produkcję .

Królestwo niebieskie było całkiem niezłe jednak uważam że sławę i karierę zawdzięcza rolom w trylogiach Władca pierścieni i Piraci z Karaibów. Całkiem niezła była również Troja. Wystąpił też w niewielkiej roli w bardzo kasowym wojennym hicie Helikopter w ogniu. Reszta jego filmów to były finansowe klapy które bardziej mu chyba szkodzą niż pomagają. Z tych tak zwanych współczesnych filmów najwyżej oceniam Elizabethtown, i epizod w Zakochany Nowy Jork ale bez rewelacji. Być może Trzech Muszkieterów i Hobbit ponownie wydzwigną Blooma na szczyty. Osobiście mu tego życzę, bo moim zdaniem nie jest aż tak słabym aktorem jak piszą.

Rahabiel

Mi się podobał jako Parys w Troi, ale też bardzo jako Legolas. Tak, jako Legolas był super. I oczywiście Will Turner w "Piratach z Karaibów" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones