Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Piraci i piraci

użytkownik usunięty

Ci co nie lubią Blooma w większości mówią, że wybił się dzięki piratom. A ja myślałam, że dzięki Władcy Pierścieni...... :P P.S. BAAARDZO mnie rozśmieszyło określenie, że ma twarz jak pekińczyk...... cały czas mi się to przypomina nawet w nocy :-P Osobiście uważam, że jest wymoczkowaty.... i pekińczykowaty HEHEHE!!!!!

użytkownik usunięty

aha i jeszcze jedno po tym jak wysłałam tego posta i go jeszcze raz przeczytałam, to przypomniało mi się że mi też kiedyś się podobał.... :P !!! No kurcze sorry Blumi ale zmieniłam gust i teraz podoba mi się ktoś o wiele wiele bardziej męski..... he he Pozdrawiam wszystkich fanów Myslovitz i Depeche Mode..... :)

? Blumi ? <rozbawienie>

użytkownik usunięty
ElodieP

Rany Boskie... Napisałam te rzeczy 5 lat temu i nie wierzę, jak bardzo się zmieniłam... Miałam wtedy 14 lat i byłam strasznie dziecinna.... Chyba usunę to konto, bo kto wie, gdzie i jakie rzeczy jeszcze napisałam... :P

Tak Blumi zagra teraz w Trzech muszkieterach i epizodzik w Hobbicie. Przez ostatnie lata był na banicji. Kto wie może raz jeszcze wróci na TOP.

Rahabiel

raczej nie - zbyt słaby z niego aktor :)

plnddk

Nie jest taki zły :) Chodzi o to że raz już był na fali i raczej na nią nie wróci :( Ale miło ogłada się go w tv :D :D

poison_poison

nienawidze go
jeszcze do lotr jeszcze nawet pasowal choc i tak mnie draznil ale za piratow z karaibow to ciagnal serie w dol bo pasowal jak piesc do oka

plnddk

Słabsi od niego robią karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones