Owen WilsonI

Owen Cunningham Wilson

7,6
34 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Owen Wilson

Ludzie opanujcie się żeby taki gość był tak wysoko.
W porównaniu do Stuhra czy Gajosa, a z zagranicznych wielu aktorów jest o niebo lepszych (Norton, Denzel Washington,Morgan Freeman,Mel Gibson,Johnny Depp, i inni). Ludzie co to wogule za gość z jakiś nędznych komedyjek. Zastanówcie się za nim za głosujecie.

Zerrgan

ja go nawet lubię, ale uważam że nie powinien byc tak wysoko.
Jest wiele aktorów którzy na to bardziej zasługują

Zerrgan

No właśnie, chociaż osobiście nic do niego nie mam i w niektórych filmach był zabawny ale żeby w pierwszej 10-ce??

waflik_2

niemal kazdy trafia najpierw do pierwszej 10, i co z tego jak za chwile daostanie tyle 1, ze zaraz z niej wypada, wiec czym tu sie pieklic?? Zeby kazdy dawal odpowiednie oceny, to by ranking normalnie wygladal, dlatego sie nie idziwei ze ma tak wysoka note, ale to przeciez i tak tylko na krotko, jak uwiekszosci.

waflik_2

"No właśnie, chociaż osobiście nic do niego nie mam i w niektórych filmach był zabawny ale żeby w pierwszej 10-ce??"

Dlatego oceniles go na 1???

kluseczka_85

"Dlatego oceniles go na 1???" - no może "trochę" przesadziłem, zmienię głos na bardziej sprawiedliwy bo jeszcze jego fani zaczną sie mnie czepiać..

Zerrgan

I to jest właśnie chore... Ludzie znają albo 10 albo 1... Jak by wszyscy myśleli przy tym co robią to wystawiali by adekwatne oceny i ten ranking byłby taki jaki powinien być. A teraz małolaty dobierają się do najlepszych "ciastek" i głosują tak jak potrafią (10), a później druga grupa zapaleńców wystawia takim aktorom jeden, tylko po to żeby pospadali. Trzeba tym wszystkim ciastkarzom jakoś przemówić do rozumu bo później z tego rankingu robi się paranoja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones