Patricia Clarkson

Patricia Davies Clarkson

7,7
17 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Clarkson

Nie wiem czy ktoś jeszcze to zauważył, ale według mnie jest mega podobna.

malutka86

Wszystkie aktorki, które mają uwydatnione kości policzkowe, szpiczaste nosy i są blondynkami porównuje się do Meryl Streep... Nie rozumiem tego -.-

maggie14

Też tego nie rozumiem... Meryl jest tylko jedna !!!!

olusia11118

Patricia też jest tylko jedna:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maggie14

maggie14 masz całkowitą rację. co wejdę na stronę jakiejś aktorki to widzę post "podobna do Meryl Streep" lub coś w tym stylu. no ale ludzie ogarnijcie -,- zaraz zaczniecie pisać "jestem podobna do Meryl Streep" -,-

malutka86

w życiu bym nie powiedziała, że są podobne ;D ale spoko ja też nieraz mam dziwne porównania jeśli chodzi o sławne osoby ;D

malutka86

Też tak pomyślałam. Właśnie obejrzałam film z nią i się zdziwiłam że to nie Meryl Streep. ;)

użytkownik usunięty
malutka86

Podobna ;-)

malutka86

Ja po ujrzeniu miniatury zdjęcia pomyślałam, że to J.K. Rowling ...

Addia

Ja dokładnie tak samo. :)

Addia

ja też!
Właśnie miałam pisać, że powinna ją zagrać jak powstanie jakiś film fabularny o niej :)

malutka86

Tak, ten typ urody.Ale chyba bardziej podobna do Helen Mirren.Świetne aktorki.

malutka86

bynajmniej
chyba cie coś przestraszyło w życiu że takie brednie wygadujesz

malutka86

Mi bardziej przypomina Mammie Gummer.

malutka86

nie zwróciłam wcześniej na to uwagi, ale rzeczywiście ma w sobie coś podobnego do Meryl, widać to choćby po jej 'profilówce' na filmwebie :D. ale Meryl mogę oglądać na okrągło, a Patricii nie dam rady. ostatnio coś ciągle trafiam na nią w filmach i sama nie wiem czemu, ale mam jej już trochę dosyć. co oczywiście nie oznacza, że nie podoba mi się jej gra aktorska.

malutka86

ja zawsze jak widze http://www.filmweb.pl/person/Jemima+Kirke-1301337 to wydaje mi sie, ze to mlodsza wersja Clarkson :)

malutka86

http://www.filmweb.pl/person/Miranda.Otto

malutka86

dużo ładniejsza od Meryl Streep

malutka86

Mi bardzo Meryl przypomina Jadwiga Barańska .

malutka86

Nie wiem czy widzieliscie film "wrog numer jeden" w nim Jennifer Ehle wygladala wypisz wymaluj jak Streep w "Co się wydarzyło w Madison Country"

malutka86

do Meryl może nie aż tak, ale do Frances Conroy zdecydowanie, byłam pewna po zobaczeniu plakatu Sharp Objects, że to właśnie Frances gra

moonagerivers

Ten typ urody kobiecej tak ma. Mnie przypomina Helen Mirren z lat wcześniej granych ról

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones