Patrick GibsonII

Patrick Leo Kenny-Gibson

7,2
1 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Gibson

w końcu Netflix ogłosił rozpoczęcie produkcji drugiego sezonu serialu Cień i Kość oraz ogłosił nowych czterech członków obsady, w tym właśnie Patricka Gibsona który wcieli się w rolę króla Ravi, Nikolai'a Lantsov'a.

na pierwszy rzut oka pomyślałam, że wizualnie niekoniecznie pasuje. wyobrażałam sobie bardziej kogoś w typie Sama Claflina.. jednak widziałam Gibsona w serialu limitowanym "Biała Księżniczka" i zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją rolą Ryszarda. najlepszy z całej obsady. jest szalenie utalentowanym aktorem i z tego powodu nie mogę się doczekać żeby zobaczyć go w roli Nikolaia :))

isobel

Ravki. A to, że w końcu zostaje królem to spoiler (nie każdy czytał książki) i trzeba było to zaznaczyć albo wcale nie pisać o tym szczególe.

_Anika_

czujesz się choć trochę lepiej ze sobą z tym, że wytknęłaś mi głupią literówkę? ewidentnie jesteś właśnie tego osobą.

a ten kto nie czytał książki a i tak czyta o serialu to raczej wiadomo, że robi to na własną odpowiedzialność. zresztą to nie jest żaden spoiler. mogę tu zarzucić prawdziwy, gruby spoiler.

isobel

"Właśnie tego osobą" ha, dokładnie. Nie zamierzam kontynuować tej rozmowy, bo już widzę, że nie ma sensu tego robić z kimś kto nie rozumie co to są spoilery i idzie w zaparte.

isobel

Nie ma to jak po 3 miesiącach zorientować się, że ogłoszono już obsadę drugiego sezonu. Redakcja Filmweba ani słowa o tym nie pisnęła. Żal...

Szczerze mówiąc, zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Mikołaja i nie wiem, czy Gibson to dobry wybór :( Najbardziej do tej roli pasuje mi Harris Dickinson. Ale  Claflin byłby jeszcze lepszy! Ale cóż. Gibson to świetny aktor. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Zivah_

też nie rozumiem czemu Filmwe nie opublikował tego newsa... widać bardziej priorytetowe są tu newsy gwarantujące gównoburzę.
Sam Claflin byłby strzałem w dziesiątkę, prawda?? jest przystojny w konwencjonalny sposób i ma w sobie coś takiego szelmowskiego - ja dla mnie wypisz wymaluj Nikolai Lantsov ;) dużo osób wytyka , że byłby za stary do tej roli, ale ja byłabym skłonna przymknąć na to oko, bo pod każdymi innymi względami jest perfekcyjny. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones