Patrick WilsonI

Patrick Joseph Wilson

7,7
33 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Wilson

Może "Upiór w operze" to nie był najlepszy film i najlepszy wybór w jego karierze, ale był dobry i moim zdaniem efektowniejszy od Butlera. :P Natomiast w "Aniołach w Ameryce", "Małych dzieciach" i "Pułapce" był REWELACYJNY. Będę śledzić jego karierę, bo mi się wydaje, że to jedna z lepiej zapowiadających się nowości w Hollywood. Oby tak dalej. :P

Davus

Nie zgadzam sie z tym, ze byl lepszy od Butlera, ale zagral w Upiorze bardzo interesujaco. Na tyle, zeby przykuc moja uwage:). No i ciekawostka jest, ze za zone ma Polke! - Dagmara Dominczyk - tez aktorka!Zycze mu jak najwiecej sukcesow na scenie i w filmie!

Davus

Moim zdaniem w "Upiorze" był o wiele gorszy od Butlera, ale ok... Jak dla mnie zbyt... dupowaty. Przepraszam, ale takie z niego ciepłe kluchy. ;D

szlag_

Gerard Butler nie umywa się do Patricka Wilsona. Po obejrzeniu Pułapki byłam naprawdę pod wrażeniem tego Pana. Respect.

Binula

Zgadzam sie. Swietna rola

Binula

O nie! Nie uważam żeby pan Gerard Butler 'nie umywał się do Patricka Wilsona', jak dla mnie to do Patricka Wilsona 'nie umywa się' Kacper Kuszewski, czy inny równie wielki i utalentowany polski aktor, ale obrażanie Gerarda takimi stwierdzeniami jest niewybaczalne! Co więcej! Wg. mnie pan Butler jest aktorem lepszym oraz bardziej wszechstronnym, ale to tylko moje zdanie i prosze nie obrzucac mnie własnymi ''racjami'' .

szlag_

Oglądałam "Upiora..." i przez myśl mi nie przeszło, że Patrick jest ciepłą kluchą. Był taki rycerski, szlachetny i w ogóle - do zjedzenia ;) Tylko fryzura mi się nie podobała. Ale ja z reguły nie lubię długowłosych chłopów, może dlatego...

użytkownik usunięty
yoanna1

Ja też uważam, że miał okropną fryzurę. Jemu jest lepiej w krótkich włosach! :)

Davus

efektowniejszy od Butlera? a to ciekawe...kiedy :P

vitari17

Jak Ciebie nie było, przegapiłaś/eś:-PP

Binula

WIELKI TALENT.... Ma to cos.... co ma niewielu aktorow... Lakeview, Hard Candy... Dwa filmy z nim widzialem a juz uwazam ze to fantastyczny Aktor!

hoffi

obejrzyj koniecznie "Małe dzieci". Lakeview mam od jakiegoś czasu na kompie, ale jakoś nie było jeszcze nic zachęcającego, aby to wreszcie obejrzeć;-)

użytkownik usunięty
vitari17

Ja też wolę Butlera od Wilsona, ale uważam, że Patrick jest niezłym aktorem i w dodatku ładnie śpiewa. Naprawdę lubię jego głos :)

Davus

Ja tam lubię obu i uważam, że są dobrymi aktorami. I też z ciekawością śledzę jego karierę, bo myślę, że może stać się jeszcze lepszym aktorem w przyszłości.

eSKa

Tak dużo lepszy od Bultera. A grał tak jaką miał rolę. Czytał ktoś Upiora w Operze? Bulter to ten anioł muzyki? Pff.

użytkownik usunięty
jagoleks

Ja czytałam i osobiście wolę Upiora w interpretacji Butlera od tego książkowego :)

super, podziwam Cię o_O
za krótki za krótki.

użytkownik usunięty
jagoleks

Rozumiem, że Ty wolisz książkowego Erika?

Tak, ale filmowego Raoula. Erik był Aniołem muzyki. Bulter nie umie śpiewać. ;]

użytkownik usunięty
jagoleks

Oto dowód na to, że każdy ma inny gust. Ja na przykład uważam, że Butler śpiewa rewelacyjnie, choć tenor liryczny Patricka Wilsona jest po prostu piękny :)

Ja sądzę, że tu po proostu widać kto się lepiej zna na muzycę i rozumie treść tej książki, bez obrazy oczywiście.

jagoleks

w pełni zgadzam się z jagoleksem.
uważam, iż Bulter całkowicie nie nadaje sie
na Anioła Muzyki, nie idzie mu ze spiewem.
co do Wilsona, to Raoul został zagrany świetnie.
znam się nieco na muzyce i z pewnością
potrafię poznać prawdziwego artystę. pozdrawiam :).

użytkownik usunięty
Venemous

Skromni jesteście ;P Nadal uważam, że to kwestia gustu, a nie tego, kto się zna, a kto nie. Przecież krytycy filmowi często miewają różne zdania co do danego filmu, a niby wszyscy się znają, więc... Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

Aha, zapomniałam: co masz na myśli, mówiąc "rozumie treść tej książki"? Czyżbyś sądził, że jestem za głupia, aby ją zrozumieć? Mam podstawy poczuć się urażona! Pozdrawiam ;)

jestem kobietą, też czuję się urażona. (;
Mam na myśli to, że filmowy Erik był idiotą i chodził z rozpiętą koszulą...

użytkownik usunięty
jagoleks

Skoro jesteś kobietą, to bardzo przepraszam. Nie chciałam zmienić Ci płci. :) Jeśli chodzi o rozpiętą koszulę, to rzeczywiście było to trochę nie na miejscu. Ogólnie w filmie zrobili z Erika playboya :/ Przede wszystkim jest za przystojny. Ale dlaczego uważasz go za idiotę?

bo nie zachowywał się jak upiór tylko jak idiota?
nie umiał śpiewać, chodził z rozpiętą koszulą, a jego mimika kładła mnie do grobu.

użytkownik usunięty
jagoleks

Cóż, każdy ma własny gust. Ale denerwuje mnie, kiedy ktoś określa Raoula jako "ciepłe kluchy". Czy Ciebie też to irytuje?

Nie spotkałam się z takim określeniem. Tak dla jasności, jako bohatera wolę Erika, ale w filmie jest denerwujący więc za gre aktorską, śpiew wolę Wilsona. Jednak jako aktora, a nie postać jaką gra. Mam nadzieje, że wyraziłam się jasno bo trochę to pogmatwane :p

użytkownik usunięty
jagoleks

Spoko, połapałam się. W końcu Erik jest ciekawszym bohaterem, to fakt, a Wilson gra bardzo dobrze jak na rolę, którą mu dali, bo normalnie to mnie zawsze tacy 'hero' jak Raoul denerwują, a tutaj takiego 'hero' nawet lubię :)

spoko :D
za krótki jak zwykle za krótkki.

Davus

Obejrzałem kilka kolejnych filmów z jego udziałem ("Watchmen", "Purpurowe fiołki", "Dzielnicę Lakeview") i niestety straciłem pokładane w nim nadzieje. :) Na tle tych ról jego występy w "Małych dzieciach" i "Pułapce" nie rysują się już tak różowo - wszędzie jest taki sam, niestety. Wciąż go lubię (to chyba kwestia raczej jego uroku osobistego, niż wybitnego aktorstwa), ale już nie wierzę w to, że mnie czymś zaskoczy. ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones