Patrick WilsonI

Patrick Joseph Wilson

7,7
33 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Wilson

Czy zna ktoś podobne filmy? Chodzi mi o takie, gdzie mężczyzna jest dręczony, bądź torturowany przez kobietę.
Poza "Misery", bo ten już znam.

użytkownik usunięty
eveline_v

"Śmierć i dziewczyna" Polańskiego.

eveline_v

"Hard Candy" - przez 14latke

eveline_v

Lubisz, gdy facet cierpi, co? He he. "I spit on your grave"- w tym filmie cierpi ich cala masa, ale film taki sobie, ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam

galactus_2

Cóż poradzę... lubię ^^ Nie żebym miała coś do facetów, darzę ich wielką sympatią i szacunkiem, ale... mój kolega zawsze powtarzał, że powinnam mieć prywatny loch ;)
Dzięki za tytuł, na pewno go sprawdzę. Po screenach zapowiada się interesująco :)
Gdyby ktoś miał jeszcze jakiś, to ja chętnie :) Nie muszą być brutalne, tortura psychiczna też może być ^^

Co do "Hard Candy" - również dziękuję, już zaliczony. Do dziś dźwięczą mi w uszach słowa bohatera "f*** you, I am not gonna beg".

eveline_v

Mogę spróbować polecić "Panią zemstę", ale to specyficzne kino, trudno się wgryźć... A z klasyki jeszcze "Gorzkie gody" Polańskiego, tyle że to z kolei chyba mało odkrywcze, bo z pewnością znasz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones