Patrick WilsonI

Patrick Joseph Wilson

7,7
33 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Wilson

Ten aktor gra w najnowszym filmie PASIKOWSKIEGO o KUKLINSKIM i az milo sie oglada scene
na planie zdjeciowym jak stoi u boku M.DOROCINSKIEGO. ZAPOWIADA SIE CIEKAWY FILM...

punisher822_filmweb

Wg. Mnie to byłby dobry polski kandydat do Oscara.Argo któro też było na prawdziwych faktach zdobyło.Ale co ja robię porównuję film w fazie produkcji do filmu który już z dobre 8 miechów temu miał premierę

killfrenzy8282

Poczekajmy cierpliwie i kto wie moze akurat bedzie kandydatem... A nie wkurza cie fakt ze film WAŁESA moze byc polskim kandydatem do OSCAROW 2013? Pisze o tym z niesmakiem bo zrobili z kogos wrecz boga a ten czlowiek na to nie zasluzyl... A juz napewno na NOBLA...

punisher822_filmweb

Yyyyy to żart prawda??bo jeśli tak to jednak nie jest z ich strony śmieszne.Na Oscary bym typował:Sępa,Drogówkę,Pokłosie,Układ Zamknięty ale nie coś co i tak z góry jest skazane na przegraną w losowaniu.Tamte wymienione mają większą szansę

killfrenzy8282

Z filmow ktore napisales tylko DROGOWKA i UKLAD ZAMKNIETY sa z roku 2013 i ewentualnie moga powalczyc o OSCARY w lutym 2014 roku i nie zapominaj ze wkrotce premiera WALESY a sam wiesz ze dla wielu bedzie to NAJWIEKSZY POLSKI FILM ROKU 2013. I badz pewien ze ogromna liczba ludzi zawita do kin na to... Nie licz na to ze DROGOWKA lub UKLAD ZAMKNIETY beda nominowane skoro pare lat temu swietna ROZA nie byla nominowana a jest nieporownywalnie lepszym filmem od DROGOWKI. Mowie ci ze polskie wladze na sile beda chcialy WALESE wcisnac na OSCARY i pokazac swiatu jego zycie... Wiem ze to smieszne i chore ale mnostwo polakow jest zdania ze WALESA jest zaraz obok JANA PAWLA 2 najbardziej znanym polakiem...

punisher822_filmweb

Echh niech żyje nam polska władza i ich inteligencja (hmmm oni wszyscy to w ogóle posiadają??) najwięcej to pójdzie szkół bo to przecież historia naszego wybawcy.

punisher822_filmweb

P.S Sęp też miał premierę w 2013 tylko nie wiem czemu wciąż pisze rok 2012. :D

killfrenzy8282

Może na świecie miał w 2012 a u nas pózniej? ;D w Polsce wszystko jest możliwe.
A co do Wilsona to na prawdę dobry aktor i bardzo się ciesze ze zagra w polskim filmie, dzięki temu na świecie dowiedzą się nieco więcej o naszym narodzie bo nie ukrywajmy ze dzięki Patricowi ten film będzie bardziej znany a i polacy może bardziej zagłębią się w jego twórczość, bo zagrał w wielu lepszych i ambitniejszych projektach niż 'Naznaczony' czy 'Prometeusz'.

punisher822_filmweb

Bo Wałęsa jest bardzo znanym Polakiem. Na zachodzie Polska jest kojarzona przez pryzmat PRLu, Solidarności, Wałęsy i Jana Pawła II. Sam Wałęsy jakoś nie ubóstwiam, po prostu ten okres historii mnie nie interesuje (sam mam 16 lat), zbytnio...

punisher822_filmweb

Przecież to jest pewne na 99% że "Wałęsa" będzie polskim kandydatem na oscara

kamilos3333

Raczej tak komercja,komercja i jeszcze raz komercja i nazwisko Wajdy.

karpiok23

Przesądzą że będzie to polski kandytat do oskara. że to film Wajdy i że to film o Polaku znanym na calym swiecie to na pewno to wystawią,ja chciałbym żeby wystawili Układ zamknięty,

karpiok23

Będzie polskim kandydatem do Oscara raczej z innych powodów - łatwiejszej promocji. Polska nie może przeznaczać nie wiadomo ile kasy na promocje bo nie jesteśmy Kanadą czy Francją, a o nią tu chodzi. Nazwisko Wajdy, którego filmy zdobyły 4 nominacje do Oscara, a on sam honorowego, Edelman nominacja na koncie, Głowacki, którego sztuki były wystawiane na całym świecie czy choćby Pokromskiego, który jest naprawdę znanym i szanowanym charakteryzatorem. Nazwisko Wałęsa tez powoduje zaciekawienie za granicą, nie oszukujmy się, można go szanować lub nie, ale on jest jednym z najbardziej znanych Polaków na świecie.

punisher822_filmweb

i po polsku będzi godał

Wookie_LG

NIE NO COS TY... Polak bedacy agentem swietnie mowil po angielsku a WILSON gra agenta brytyjskiego i jest wiecej niz pewne ze dialogi WILSONA Z DOROCINSKIM beda po angielsku. Cos czuje ze po 'POKLOSIU' Pasikowski zrobil kolejny swietny film...

punisher822_filmweb

albo po rosyjsku będzie gadał... nie pamiętam dokładnie. A może się mylę w ogóle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones