Patrick WilsonI

Patrick Joseph Wilson

7,7
33 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Wilson

Nigdy go tam nie oceniałam, zwisał mi totalnie, ale po tym jak obejrzałam "upióra w operze" to nie mogę nic o nim nie powiedzieć. On jest tak beznadziejny, lalusiowaty i ciotowaty że normalnie koniec! Już taki bezpłciowy..... i spójrzcie na to zdjęcie... phi.... tragedia.
mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam tą wypowiedzią.
Pozdrowienia dla wszyskich fantomaniaków i fantomaniaczek! UPIÓR GÓRĄ!!!!

Jolinar_s_Memories

Ach droga Juliet. Widze, że wreszcie ktoś z dobrym gustem:) A powiedz mi cos sądzisz o Jennifer Love-Hewitt?

katarzyna_5

Witam!
Co sądzę o Jennifer Love - Hewitt? nic nie sądzę :) Nie widziałam z nią dużo filmów, tylko 2. Jeden to "koszmar minionego lata" a drugiego nazwy nie pamiętam... Nie sądzę, że jest złą aktorką, jednak napewno nie jest też dobrą.... Zwisa mi totalnie.
A Ty co o niej sądzisz??
Pozdrowienia

Jolinar_s_Memories

Cóż.. szczerze powiedziawszy to ja jej wręcz nei znoszę, zawsze gdy widzę ją w jakimś filmie to już jestem z góry do niego uprzedzona, i uważam, że jest bardzo brzydka, gdyby nie ten makijaż to nie wiem czy coś by z niej było...Pozdrawiam

katarzyna_5

Ach i jeszcze dodam , że cieszy mnie niezmiernie fakt, iż w pierwszym komentarzu użyłaś wyrażenia "phi" :) to dobrze o tobie świadczy;)

katarzyna_5

Dzięki :)
A że my tak sobie miło rozmawiamy to napisz mi coś więcej... Jakich lubisz aktorów/aktorki? Jakie filmy lubisz?? Zawsze lubię wiedzieć za czym przepadają inni ludzie... :)
Pozdrowionka

Jolinar_s_Memories

Tutaj masz wszytskie informacje na te tematy:) --) http://www.filmweb.pl/UserFavoriteFilms?id=134666 [www.filmweb.pl/UserFavo ...]
http://www.filmweb.pl/UserFavoritePersons?id=134666 [www.filmweb.pl/UserFavo ...]
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia:).

Jolinar_s_Memories

Wiecie... ja się gościa nie czepiam, chociaż faktycznie w UWO było koszmarnie, ale poza tym nie ma się czego czepiać moim zdaniem.

Jolinar_s_Memories

Aha i jeszcze jedno. Stanowczo przyłączam się do fantomaniaczek. UPIÓR GÓRĄ, GÓRĄ, GÓRĄ

draqla

ah witamy :D:D:D wogole dawno tu nie bylam , a ogladales moze Sin City :)?

katarzyna_5

co do aktora - nie bede sie wypowiadac:P ale powiem jedno UPIÓR GÓRĄ!!!!
pozdrawiam:)

Integra_2

no nareszcie jacyś ludzie co znaj.ą sie na fiklmach. ah a mozecie zrobic mi tą przysłuhgę i wypowiedzieć sie na temat aktorki Jennifer Love Hewitt?

katarzyna_5

ja ją lubię, ale nie jest moją ulubioną aktorką :)
pozdrawiam:)

Integra_2

O tak, zgadzam się :) UPIÓR GÓRĄ!!! Upiór miał piekny głos i charakter, a ten cały Roul jakis bezbarwny i bez charakteru :( I że też Christine jego wybrała... Pozdrowienia dla fantomaniaczek :) !

Tę aktorke widziałam jak dotąd w Garfieldzie i Wielkim podrywie. W tym drugim filmie zagrała bardzo miłą i smieszną rolę. Ogólnie ( mimo głupiej nazwy) film jest spoko.

Pozdrawiam
Tunia

tunia

o boże, ja nie wiem czy to prowokacja czy kółko różańcowe dla debili ale tak durnowatych wypowiedzi jak te powyżej w życiu nie słyszałam.
Jak w ogóle można wypowiadac się na temat aktorstwa lub co gorzej, charakteru kogokolwiek po jednej roli???!!! Czy ja mam tylko wrażenie czym mam do czynienia z idiotkami? W życiu nie widziałam przystojniejszego aktora od Wilsona, a takim niesztampowym aktorstwem mało kto może się poszczycic. Przyznam się do jednego: też nie lubię Roula- głównie dla tego, że żal mi było Upiora, bo mam słabośc do rzeczy z góry przegranych, ale aktor jest rewelacyjny!!! Tylko takie niedorozwoje mogą ocenic go po jednej roli!

CristineHolly

No cóż, z perspektywy czasu i po 4 latach stwierdzam, że to jeden z moich najgłupszych postów;)

tunia

Błędy młodości jak to mawiają :D
I również nie przepadam za Raoulem - szczególnie na białym koniu i z rozpiętą koszulą tegoż samego koloru.

użytkownik usunięty
argalaroth

Koszmarny aktor. Beznadziejnie żałosny w "Watchmen". W "Upiorze" też najgorszy.

Popieram CristineHoly, dawno nie czytałem tak sjebanych wypowiedzi, małe różowe kretynki dorwały sie do neostrady ale dziwie sie że przyszły tu a nie na naszą klase

Tez nie miałam o nim zbyt dobrego zdania, ale jestem zachwycona jego kreacją w "Drużynie A". Był tam taki wkurzający ale nie było opcji żeby go nie docenić. Wielki + za tą role. Facet zapunktował u mnie. CristineHolly i rpd0 dołączam się i dziękuje za odrobinę normalności w tym wątku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones